• Elita Mīlgrāve ignorē savus ceļabiedrus: Esmu ļoti laimīga!

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  9. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Filipīnu ceļojums raidījumā Četri uz koferiem turpinās, un tajā neiztikt arī bez jauniem starpgadījumiem. Nevienam nezināmu iemeslu dēļ, pasākumu producente Elita Mīlgrāve ir apvainojusies uz saviem ceļabiedriem un izlēmusi doties vakariņot vienatnē, neskatoties uz to, ka izsalkuši ir arī pārējie ceļotāji un kopējais maciņš vēl joprojām atrodas pie influenceres Yanas Bruk.

  Nevienam neko nesakot, Elita dodas uz kādu pludmales restorānu un bauda pasūtīto maltīti, kamēr pārējā grupa viņu izmisīgi meklē pa visu piekrasti. Beigu beigās Elitu izdodas atrast, visi sarunā doties uz auto, lai brauktu uz viesnīcu, taču Elita turpina vakariņot.

  «Man bija sajūta, ka visi spēlē spēli, kur ceturtais lieks,» savu rīcību skaidro Elita Mīlgrāve.

  Tikmēr dienas vadītāja Yana Bruk neslēpj savu sašutumu: «Tas ir tik nepieklājīgi, man vienkārši nav ko teikt. Viņa apvainojās, jo viņa vēl gribēja pasēdēt bārā, bet mēs aizgājām prom. [..] Viņai tas nepatika, viņai vajag, lai visu laiku prasa, ko viņa grib.»

  Kad Elita paēdusi, beidzot visi var doties uz viesnīcu. Kad grupas biedri viņu izjautā, ko pasākumu producente darījusi, Elitas attieksme liek manīt, ka viņa ir ļoti aizvainota par visu notikušo, kā arī grupas biedru jautājumiem. Kad Yana vaicā, vai Elita ir dusmīga, viņa zobgalīgi atbild: «Nē, es esmu ļoti laimīga!»

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē