• Elita Mīlgrāve emocionāli atvainojas par saviem niķiem un atzīstas: Es vīlos…

  Slavenības
  Marta Kalniņa
  31. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Elita Mīlgrāve
  Foto: No privātā arhīva
  Elita Mīlgrāve
  Šonedēļ vienas neapdomīgas frāzes un sīku untumiņu dēļ nežēlastībā kritusi producente Elita Mīlgrāve. Viņai šovā «Četru uz koferiem» pasprukušas asaras un neapdomīgi vārdi, par kuriem tagad Elita no sirds atvainojas un saka – viņa mīl Latviju, un apliecinot to ik uz soļa!

  «Es mīlu savu zemi ne tikai vārdos, bet ar saviem darbiem to apliecinu visa mūža garumā: gan maksāju šeit nodokļus, gan pēc vislabākās sirdsapziņas visādos veidos veicinu latviešu mūzikas izdošanu un popularizēšanu: rīkoju koncertus un pasākumus, jau 29.gadu dodu savu laiku un enerģiju lielākajam industrijas pasākumam Zelta Mikrofons, kas cildina un godina lielākos sasniegumus latviešu mūzikā,» raksta Elita. 

  «Savu mīlestību uz mūsu zemi un tautu izdejoju tautas dejās un

  ar lepnumu nēsāju latviešu tautas tērpu, lepni izkaru Latvijas karogu arī Tenerifē,

  svinot Latvijas svētkus,» turpina viņa un uzskaita daudzos labos darbus un projektus, kā arī piemin savu nesen uzrakstīto grāmatu Mikrofons, kur esot izlasāmas Elitas patiesās vērtības.  

  «Tur redzams vēsturiskais fons un manas vērtības, lai saprastu, ka nejaušs izteikums nav mana pārliecība. Tur stāstu par visu, kas man Latvijā ir svarīgs un dārgs,» uzsver viņa.

  Slavenību četrotne Filipīnās!
  Slavenību četrotne Filipīnās!

  «Kad atsaucos dalībai šovā, kas solīja mani aizvest uz Filipīnām jaukā kompānijā ar iespēju atpūsties/pārslēgties un izbaudīt šo eksotisko zemi,

  es negaidīju, ka mums daudzas dienas būs jāpavada mūros un neizturamā karstumā, kad turpat blakus ir pieejama silta pludmale un gaidītā atpūta… es vīlos.

  Jā, es ļāvos emocionālam mirklim, nezinot par slepenās kameras klātesamību, un šova filmētāji, protams, to steidzās izmantot, lai paaugstinātu šova reitingus, jo, kā zināms, provokācijas strādā vislabāk,» skaidro Mīlgrāve, kura nebūt nebija plānojusi savus niķus demonstrēt visai Latvijai. Turklāt šajā emociju uzplūdā Elitai arī pasprukuši neapdomīgi izteiktie vārdi par «auksto, stulbo Latviju». «​Bezgalīgajos rudeņos un ziemā, slapjumā, tumsā un aukstumā –

  katrs no mums ir pasūkstījies par nepatīkamajiem laika apstākļiem Latvijā,

  arī es, tomēr šiem izteikumiem, manuprāt, nav jākļūst par mediju virsrakstiem,» norāda Elita.

  «​Ja kādu ir aizvainojusi mana neveiklā frāze TV šovā Četri uz koferiem, tad es no sirds atvainojos katram jums. Godīgi sakot, izdzirdot to raidījumā, es salecos no pārsteiguma ( jo pat neatcerējos ka tā biju teikusi un noteikti nebiju tik ļauni domājusi), un pilnīgi droši varu teikt, ka mīlu Tevi, mana bezgalīgi skaistā un tik dažādā Latvija!» tā Elita, kura savas neapdomības dēļ tagad izpelnījusies daudz nosodošu komentāru sociālajos tīklos. «Visiem no sirds vēlu vairāk mīlestības un labu domu. Darīsim arī turpmāk ikdienā visu vislabāko, ko spējam, savai zemei un tautai. Apliecināsim to darbos un samazināsim lieki iztērēto laiku, nievājot līdzcilvēkus caur sociālajiem tīkliem!» aicina Mīlgrāve.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē