• Dzimšanas dienu svin Bauskas meitene Lāsma Kugrēna: Vienmēr atradīšu kādu, kam palīdzēt

  Jubileja
  Marta Kalniņa
  17. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Pirmo reizi koncertu Mazajā Mežotnes pilī apmeklēja Latvijas Nacionālā teātra aktrise LĀSMA KUGRĒNA, kas uz to mērojusi netālo ceļu no Bauskas.
  Foto: Kaspars Krafts (F64)
  Pirmo reizi koncertu Mazajā Mežotnes pilī apmeklēja Latvijas Nacionālā teātra aktrise LĀSMA KUGRĒNA, kas uz to mērojusi netālo ceļu no Bauskas.
  Nacionālā teātra aktrise Lāsma Kugrēna šodien saņem apsveikumus. Viņa 17. jūnijā svin 72. dzimšanas dienu!

  Lāsma Kugrēna neslēpj, ka pēdējos gados vairāk dzīvo sev, vairs necenšas notvert katru piedāvājumu, noslogot sevi līdz maksimumam. Tagad viņa pievēršas savai veselībai un labsajūtai, un labākā vieta pasaulē, kur to darīt, ir Lāsmas mīļā, dzimtā pilsēta Bauska. Viņa uzauga mājā, kur dzīvojis arī aktieris Uldis Dumpis, un gājusi skatīties televizoru pie viņa mammas, jo pašiem tāda nebija.

  Tiklīdz aktrise iebrauc Bauskā, sirds līksmo! «Kā Mihauzenam bija sava Ulubele, tā man – Bauska,» smejas aktrise.

  «Man ļoti patīk dzīvot Bauskā. Tik ļoti patīk, ka nav par grūtu braukāt uz Rīgu. Kaut dažkārt pēc izrādes ar pēdējo autobusu atbraucu, kamēr atnāku, ir jau pāri vieniem naktī. Bet tas gaiss, noskaņa…

  Kad atgriezos atgūtajās tēva mājās, baušķenieki sākumā izturējās nogaidoši.

  Tas mani pārsteidza, bet nu esmu pieņemta pa īstam,» pirms daudziem gadiem žurnālam Ievas Stāsti sacīja aktrise.Dzimtas māju un zemi gan pārdevusi, jo īpašums bijis ļoti sliktā stāvoklī. Vietā Bauskā nopirkuši citu, un Lāsma tika pie mājām, kur vienmēr prieks atgriezties un uzņemt ciemos savus mīļos dēlus un viņu ģimenes. 

  Lai gan Lāsma Kugrēna vienmēr sevi uzskatījusi par teātra aktrisi, pateicoties daudzsēriju filmai Likteņa līdumnieki, mainījusies arī viņas attieksme pret spēlēšanu kameras priekšā. Un nu viņas tēlotā muižas virēja Priedene jaunajā seriālā Pansija pilī ir patiesi burvīga. Tik pat ļoti kamera mīl arī viņas dēlu Jēkabu Reini. 

  «Es nejūtos vientuļa. Kā es varu justies vientuļa? Man ir trīs bērni un mazbērniņi. Protams, viņiem ir savas dzīves, bet es vienmēr atradīšu kādu, kam palīdzēt, ja tobrīd to nevajadzēs manējiem,» tā savulaik sacīja šodienas gaviļniece un atzinās – ja dēli kādu dienu nepiezvana, viņa jūtot nevajadzīgu trauksmi. Taču šodien Lāsmas telefons būs karsts no zvaniem un ziņām. Daudz laimes dzimšanas dienā!  

  2012. gadā aktrise Lāsma Kugrēna žurnālam Ievas Stāsti uzticēja savas dzimtas stāstu – ar skaistiem un ne tik jaukiem likteņa pavērsieniem. Aktrises dzimšanas dienā piedāvājam iepazīt Lāsmas un viņas mīļo dzīves līkločus!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē