• Dragkvīns Calypso Royal smagi cietis avārijā. Amuna Davis ar asarām acīs atklāj nelaimes apstākļus

  Nelaime
  Marta Kalniņa
  16. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Dragkvīns Janīna.
  Foto: Instagram
  Dragkvīns Janīna.
  Vakar influenceris Amuna Davis paziņoja, ka viņa draugs dragkvīns Calypso Royal nonācis slimnīcā, un šobrīd ārsti cīnās par viņa dzīvību.

  Sestdien agrā rīta stundā šovā Slavenības bez filtra iepazītais Jānis jeb dragkvīns Calypso Royal, saukts arī par Janīni, devies uz darbu ar skūteri, bet galamērķī nav nonācis. Kolēģi sākuši viņu meklēt, sazinājušies ar labāko draugu Amuna Davis, jo parasti puisis darbu nav kavējis. Influencerim uzreiz bijusi sajūta, ka noticis kas nelāgs. Zinot, ka puisim ir veselības problēmas, Amuna Davis izsaucis policiju, glābējus un mediķus, lai iekļūtu Jāņa dzīvoklī un, ja nepieciešams, puisi glābtu. Neviena dzīvokli nebija, bet kāds no mediķiem pēkšņi atminējies, ka no rīta bijis izsaukums šajā apkārtnē. Pie mājas bija notriekts cilvēks. «Un tā ir Janīna,» raudot atklāj Amuna Davis.

  «Viņš paņēmis no rīta skūteri, nobraucis kādus 70 metrus, un viņu notrieca mašīna.»

  Puisis bijis bezsamaņā, kad ieradās ātrā palīdzība. 
  Amuna Davis ir satriekts, ka četru stundu laikā neviens nebija sazinājies nedz ar cietušā puiša ģimeni, nedz Amuna Davis, lai gan abi ar Jāni uzrādījuši viens otru kā kontaktpersonas, ja notiek nelaimes gadījums. Puiša ģimene par traģēdiju uzzinājusi no Amuna Davis. 
  Influencerim izdevās nokļūt pie drauga palātā, un tur redzēto viņš bez asarām izstāstīt nespēj.

  «Kad ieraudzīju viņu tur guļam ar visam trubām un elpināšanas aparātu, man sākās panika,» 

  atklāts ir Amuna Davis. «Es nevarēju viņam pieiet klāt, jo man bija ļoti bail. Tā ir mana lielāka fobija, bet tā ir Janīna,  un man bija jāiet klāt, lai viņš dzird, ka esmu blakus,» stāsta viņš. 
   Janīnas draugi un ģimene ļoti cer uz pozitīviem jaunumiem, un Amuna Davis aicina sūtīt puisim labas domas un lūgt Dievu, lai Janīnas stāvoklis uzlabotos.  

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē