• Aktieris Mārtiņš Vilsons savā lauku sētā būvē kafejnīcu. Būs ļoti neparasts nosaukums!

  Bizness
  Evija Kalnbērza
  8. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Mārtiņš Vilsons
  Foto: Emīls Desjatņikovs
  Mārtiņš Vilsons
  Aktieris Mārtiņš Vilsons paplašina savu ģimenes biznesu un pie mājas būvē īpašu ēku. Tajā darbs atradīšoties arī ģimenes locekļiem.

  Mārtiņš Vilsons jau ceturto vasaru savās lauku mājās Upesgrīvā, kas jau pārvērtušās par piejūras kultūrvietu, rīko izrādes. Taču nu viņš ķēries klāt pie pārbūves. Jau 5. jūlijā aktiera mājas tuvumā paredzēts rīkot vasaras kafejnīcas atklāšanas svētkus. Aktiera sieva Zane Vilsone žurnālam Privātā Dzīve stāsta, ka ēstuvei jau izdomāts nosaukums – Omm. Tas simbolizēs jūras tuvumā esošajā vietā baudāmo mieru un meditāciju.

  Mārtiņš teic: «Visi līgumi ir saskaņoti, viss mums ir likumīgi. Kafejnīca būs domāta gan izrāžu apmeklētājiem, gan atpūtniekiem un garāmbraucējiem,» – tā Vilsons. Vaicāts, ko tur varēs dabūt, aktieris atklāj: «Būs šiki! Visu veidu Valmiermuižas zelteri, saldējums, kafija un Engures ceptuves Kukul gardie cepumiņi. Alkohols tur gan nebūs. Tas tagad nav moderni!»

  Mārtiņš uzsver, ka par iestādes direktoru piekritis būt viņa jaunākais dēls Jēkabs, kas šogad pabeigs Rīgas Valsts 2. ģimnāziju. Tajā darbosies arī pārējie ģimenes locekļi.

  Vairāk lasi žurnālā Privātā Dzīve!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē