• Šobrīd

  weather img

  Rīga +24°C Skaidrs, Z vējš, 3.09 m/s

  Vairākās Latvijas pilsētās norisināsies mazuļu rāpošanas čempionāti

  Lidl
  23. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Jelgavas pilsētas svētkos 27. maijā no plkst. 11.00 līdz 14.00 noritēs «Lidl Lupilu» mazuļu rāpošanas čempionāts. Šie jautrie un smaidus raisošie čempionāti 22. jūlijā noritēs Valmieras, 4. augustā Ventspils un 12. augustā arī Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros.

  Čempionātos tiek aicināti piedalīties un gandrīz 4 metrus garajā trasē savu rāpošanas ātrumu demonstrēt apņēmīgākie mazuļi vecumā no 6 līdz 12 mēnešiem. 

  Katrs drosmīgais rāpotājs neatkarīgi no sasniegtā rezultāta saņems gardas un veselīgas veicināšanas balviņas, savukārt 3 ašākie mazuļi un viņu vecāki saņems īpašas balvas no čempionāta rīkotāja «Lidl Latvija».

  Rāpošanas distance noteikti būs pa spēkam arī tiem brašajiem mazuļiem, kas savas rāpošanas prasmes vēl tikai spodrina, taču jau ir sacensības gara pilni.

  «Ar šo «Lidl Lupilu» mazuļu rāpošanas čempionātu mēs priecājamies veicināt un atbalstīt sportiskas brīvā laika pavadīšanas iespējas ģimenēm un, protams, īpaši veicināt pašu jaunāko Latvijas sportistu rāpošanas talantus un nesalaužamo apņēmību sasniegt finišu,» saka «Lidl Latvija» pārstāve Zane Neļķe. 

  Jelgavā čempionāts notiks Pasta salā, Valmierā jaunatnes centra “Vinda» teritorijā un Jēkabpilī Kena parkā. Informācija par «Lidl Lupilu» čempionātu norises vietu un laiku būs atrodama šo pilsētu svētku programmās. Reģistrācija mazuļu rāpošanas čempionātam katrā pilsētā notiks īpaši dekorētā un labi pamanāmā teltī.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+