Mammas blogs: Skaļā un enerģiskā piecgadnieku ballīte. Vai man to vajag?

Mans Mazais
Līva Lauska-Luca
21. jūnijs, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Līva Lauska-Luca
Tas nu ir piedzīvots, Renāra piecu gadu jubileja ir nosvinēta! Pasākums izvērtās citādāk, kā bija plānots, bet, atskatoties uz teju ikvienu savas dzīves notikumu,– kad tieši kaut kas ir noticis tieši kā plānots? 

Lai kā es katru reizi apņemos ikvienu gatavošanās mirkli piedzīvot mierpilni un baudpilni, tas tomēr izvēršas vieglā skrējienā un visādās vēlmēs, kuras gribas piepildīt tieši pēdējās dienās. Šķiet, neatceros nevienu ballītes dienu, kad būtu normāli ēdusi pusdienas, jo gluži vienkārši tādā ballītes gatavošanas stadijā (kura nav mierpilna) ēst īsti neko negribas.

Jāsaka tā: es biju noskaņota uz visai enerģisku un priekpilnu ballīti, tādu, kurā labi jūtās gan bērni, gan vecāki. Principā tā arī bija. Ar nelielām novirzēm no normas, jo izrādās, ka piecgadnieki ir krietni skaļāki, kā man likās! :) Troksnis, kuru viņi rada, ir vērā ņemams un visiem pieaugušajiem ļoti labi dzirdams. Ballītei paredzētā telpa gan bija salīdzinoši maza tik jaudīgiem bērniem. 

Neliela atkāpe – šo piedzīvojot, es apjautu to, cik lielu un nozīmīgu darbu veic dārziņa audzinātājas.

Cik liels izaicinājums ir būt kopā ar tik daudz piecgadniekiem vienuviet!

Lai novadītu pāris spēles pieaugušajiem un ļautos sarunām, bija jārunā krietni skaļāk kā parasti (lai vispār cits citu sadzirdētu). Esmu pateicīga, ka man ir tik atsaucīga ģimene un burvīgs tās paplašinājums, jo kopā mēs uzbūrām svētku noskaņu. Katrs ienesa šajā pasākumā daļiņu sevis, un tas bija jūtams.

Ballīte, kā jau minēju, bija skaļa, priekpilna un ļoti enerģiska. Viss skaistais telpas iekārtojums ātri tika pārvērsts bardakā, mantu iepakojumi pa gaisu, spēles pāri visam pilnā sparā. Uz brīdi pieķēru sevi domājam, vai tas viss vispār ir vajadzīgs? Šī svinēšana un kopā sanākšana, tik daudz ieguldīta darba pirms un pēc un tik salīdzinoši neilgs laiks, lai to visu piedzīvotu un izbaudītu.

Un tomēr, jā! Ir man tas vajadzīgs! Prieks bērna acīs ir jūtams, un mani tas gandarī. Ir prieks par visas plašās ģimenes un draugu kopā sanākšanu. Tās ir vērtības, kuras man patīk kopt un uzturēt.

Ir patīkami nākošajā dienā pamosties, apēst brokastīs vakardienas ballītes kūkas gabaliņu (kuru pati vakar uzmeistaroju) un pabūt ar sevi sajūtās par vakardienu. 

Kas patika, kas ne, kas izdevās, kas ne, ko es nākamreiz darītu tāpat un ko citādāk. Lai gan sajūtas ir visādas un domas tāpat. Vienu es tomēr secinu noteikti – svinēt man patīk! :)

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+