Kaitīgs ieradums: īkšķa sūkāšana

Ģimene
21. februāris, 2011
1 komentārs

Drukāt

Saglabāt

Ir mazuļi, kuri knupīša vietā dod priekšroku īkšķa sūkāšanai, tas palīdz nomierināties, vieglāk aizmigt, bet diemžēl vēlāk no šī ieraduma ir grūti atradināties. Vecākiem tad nākas izdomāt dažādas viltības, lietā tiek liktas arī speciālas ziedes, vērmeļu tinktūra utt.
Vecākiem Lielbritānijā šajā jautājumā gan vairs nav par ko raizēties, jo nesen Londonā tika atvērta privāta klīnika, kurā bērnus ārstēs no šī kaitīgā ieraduma ar ”negaršīgu” pirkstu uzmavu (kuras bērns pats saviem spēkiem nevar noņemt) un speciālu mutes plāksnīšu (kuras pirksta sūkāšanu padara neiespējamu) palīdzību. Klīnikā katram bērnam pēc novērošanas tiks izstrādāts individuāls ārstēšanās kurss.

Sagatavoja: Ērika Bērziņa
Foto: SHUTTERSTOCK


1 komentārs

mazaisvingro
Nekas jau nenotiek vienkārši tāpat? kāpēc citi bērniņi sukā īkšķi un citi nē? Tā kā mans darbs ir saistīts ar zīdainīšiem, esmu novērojusi, kāpēc bērniņš sūkā īkšķi, jo jūtās nedroši, nevar atrast mieru un viņš nomierinās, zīžot. Kāpēc jūtās nedroši? jo ir sasprindzis, patīk atliekties, tas viss ir saistīts ar nepareizu pacelšanu, nolikšanu un nēsāšanu, jo zīdaiņa ķermenis mammas punci ir saliekts kamoliņā, piedzimstot, liela daļa vairs tā netur, bet ceļ vertikāli......nēsā guļus, bet taisnu, tā ka galviņa ik pa laikam atkrīt atpakaļ, bērniņš jūtās nedroši, to ka viņš ir drošībā zin vecāki, bet bērnam ir tikai sajūtas, piedzimstot...... Nēsājiet šūpuļtvērienā, turiet droši, lai bērna zodiņš tuvinās krūtīm, nenēsājiet stāvus, un bērns nemeklēs īkšķi lai nomierinātos!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+