• Šobrīd

  weather img

  Rīga +12°C

  Imunitāte ir tik svarīga

  Ja vairs nav darba vietas, kur atgriezties pēc bērna kopšanas atvaļinājuma

  Ģimene
  19. marts, 2012
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  21.martā no plkst. 12:00 līdz 14:00 ES mājas zināšanu, sarunu un mākslas istabās, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā aicinām jaunos vecākus kopā ar mazuļiem apmeklēt informatīvo karjeras pasākumu.
  Valsts darba tiesību inspekcijas juriskonsulte Zaiga Strode atbildēs uz vecāku jautājumiem, kā rīkoties, ja vairs nav darba vietas, kur atgriezties pēc bērna kopšanas atvaļinājuma. Kādas ir jauno vecāku tiesības un kā aizstāvēt sevi, ja darba devējs neievēro likumdošanas normas?
  Savukārt otrajā daļā praktisku karjeras informāciju sniegs un par Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem jaunajiem vecākiem stāstīs Apmācību nodaļas vadītāja Eva Lossane un Karjeras attīstības atbalsta nodaļas pārstāves Jeļena Šaitere un Dace Akmentiņa.
  Pasākuma mērķis ir iedrošināt un motivēt jaunos vecākus rīkoties aktīvi, lai veiksmīgi atgrieztos darba tirgū.
  Karjeras informatīvajā pasākumā jaunie vecāki aicināti piedalīties kopā ar bērniem!
  ES mājas mākslas istabā ir iekārtots bērnu rotaļu stūrītis, kur mazie varēs droši zīmēt, krāsot un izzināt dažādas interesantas lietas. Kamēr vecāki klausīsies ekspertu ieteikumus, bērnus pieskatīt palīdzēs vecmāmiņas no biedrības „Rīgas aktīvo senioru apvienība” Vecmāmiņu kontaktbiržas.
  Aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
  Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.
  Informatīvais karjeras pasākums jaunajiem vecākiem tiek organizēts ES mājas tematiskā Sociālās iekļaušanas – dzimumu vienlīdzības mēneša ietvaros. Viens no ES mērķiem 2012.gadā ir ekonomiskās krīzes pārvarēšana, atjaunojot izaugsmi nodarbinātības jomā un paātrinot stratēģijas Eiropa 2020 reformu programmu. Martā ES mājas pasākumu tēmas ir ekonomika un darba tirgus, vienlīdzīgs atalgojums, vienlīdzīgas iespējas ieņemt augstus amatus, dzimumu vardarbības mazināšana un līdztiesības veicināšana.

  Papildu informācija par Vecmāmiņu kontaktbiržu: Terēzija Mackare, tālr.67221487.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība - Stiprini imunitāti!

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  AutoBild.lv

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+