Ja vairs nav darba vietas, kur atgriezties pēc bērna kopšanas atvaļinājuma

Ģimene
19. marts, 2012
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

21.martā no plkst. 12:00 līdz 14:00 ES mājas zināšanu, sarunu un mākslas istabās, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā aicinām jaunos vecākus kopā ar mazuļiem apmeklēt informatīvo karjeras pasākumu.
Valsts darba tiesību inspekcijas juriskonsulte Zaiga Strode atbildēs uz vecāku jautājumiem, kā rīkoties, ja vairs nav darba vietas, kur atgriezties pēc bērna kopšanas atvaļinājuma. Kādas ir jauno vecāku tiesības un kā aizstāvēt sevi, ja darba devējs neievēro likumdošanas normas?
Savukārt otrajā daļā praktisku karjeras informāciju sniegs un par Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem jaunajiem vecākiem stāstīs Apmācību nodaļas vadītāja Eva Lossane un Karjeras attīstības atbalsta nodaļas pārstāves Jeļena Šaitere un Dace Akmentiņa.
Pasākuma mērķis ir iedrošināt un motivēt jaunos vecākus rīkoties aktīvi, lai veiksmīgi atgrieztos darba tirgū.
Karjeras informatīvajā pasākumā jaunie vecāki aicināti piedalīties kopā ar bērniem!
ES mājas mākslas istabā ir iekārtots bērnu rotaļu stūrītis, kur mazie varēs droši zīmēt, krāsot un izzināt dažādas interesantas lietas. Kamēr vecāki klausīsies ekspertu ieteikumus, bērnus pieskatīt palīdzēs vecmāmiņas no biedrības „Rīgas aktīvo senioru apvienība” Vecmāmiņu kontaktbiržas.
Aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.
Informatīvais karjeras pasākums jaunajiem vecākiem tiek organizēts ES mājas tematiskā Sociālās iekļaušanas – dzimumu vienlīdzības mēneša ietvaros. Viens no ES mērķiem 2012.gadā ir ekonomiskās krīzes pārvarēšana, atjaunojot izaugsmi nodarbinātības jomā un paātrinot stratēģijas Eiropa 2020 reformu programmu. Martā ES mājas pasākumu tēmas ir ekonomika un darba tirgus, vienlīdzīgs atalgojums, vienlīdzīgas iespējas ieņemt augstus amatus, dzimumu vardarbības mazināšana un līdztiesības veicināšana.

Papildu informācija par Vecmāmiņu kontaktbiržu: Terēzija Mackare, tālr.67221487.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

GADA KOSMĒTIKA 2020

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+