Kas vajadzīgs mūsdienīgam tētim?

Tēva loma
Mans Mazais
Mans Mazais
12. jūnijs, 2014
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Kā tētis var piedalīties bērnu audzināšanā un ko dot savam bērnam? Kā tētim parūpēties pašam par sevi un savu partneri? Ko tētis var darīt, gaidot bērnu piedzimstam?

Nodibinājums Centrs Dardedze sācis iniciatīvu, kas sniedz atbalstu tēviem, lai veicinātu aktīvu iesaistīšanos bērnu audzināšanā un ģimenes dzīvē kopumā.

Tēvi iesaistās savstarpējā atbalsta grupā, kur sešās nodarbībās iespējams pārrunāt un pārdomāt to, kādas ir tēvu vajadzības un ietekme bērnu dzīvē, kāda ir tēva loma gaidot bērniņu, kā rūpēties par sevi un savu partneri, kā paskatīties uz pasauli bērna acīm, kā arī uzzināt metodes pozitīvai bērnu disciplinēšanai.

Joprojām Latvijā tēvam tiek atvēlēta salīdzinoši šaurāka joma nekā mātei – apgādātājs un sodītājs, palīgs mātei. Tomēr bērniem ir vajadzīgi abi vecāki. Jāapzinās, ka tēvs ir nozīmīgs resurss bērna labklājībā – valsts attīstas, ja tajā dzīvo un darbojas harmoniski, uzņēmīgi un par sevi pārliecināti cilvēki! Un šāda nācija var veidoties, ja bērnu audzināšanā piedalās gudri un izlēmīgi tēvi.

Centrs Dardedze līdz šim attiecībā uz tēvu iesaistīšanos saņēmis lielu atsaucību, un tagad aicina draugus un sabiedrotos, lai kopīgiem spēkiem veicinātu emocionāli drošas un pašapzinīgas jaunās paaudzes veidošanos.

Ja arī uzskati, ka nepieciešams daudz plašāk un dziļāk aktualizēt tēvu nozīmi sabiedrībā, tad tev ir iespēja kļūt par draugu tēvu atbalsta iniciatīvai. Vairāk informācijas mājaslapā centrsdardedze.lv, sadaļā Tēvi ir svarīgi.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

GADA KOSMĒTIKA 2020

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+