• Dodies uz «Mežs parkā» ar Māri Olti

  Rīgas Zooloģiskais dārzs
  Santa.lv
  Santa.lv
  27. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: No personīgā arhīva
  Aprīlim tuvojoties izskaņai, šajā nedēļas nogalē Rīgas Zoodārzs aicina piedalīties īpašā pasākumā – «Mežs parkā», kur Māra Oltes, pieredzējuša biologa, pētnieka, ceļotāja un raidījuma vadītāja pavadībā dalībnieki soļos pa slepenām takām.

  Rīgas Zoodārza atrašanās vieta ir unikāla – priežu ieskauts parks, no kura teritorijas paveras gleznains skats uz Ķīšezeru. Tikai pāris soļus no pilsētas trokšņainajām ielām ir miera osta, kuru piepilda putnu vīterošana, koku šalkoņa un zoodārzā apskatāmo dzīvnieku balss saucieni.

  Apmeklējot Rīgas Zoodārzu, lielākoties uzmanība pievērsta mūsu galvenajām zvaigznēm – voljēros mītošajiem dzīvniekiem.

  Taču šoreiz Māris Olte aicinās palūkoties sev apkārt, atklājot meža noslēpumus un mācot būt pašpietiekamiem saskarsmē ar dabu.

  Dabas atklājēji aicināti pievienoties  «Mežs parkā» aktivitātēm gan sestdien, 29. aprīlī, gan svētdien, 30. aprīlī. Pastaigas sākumpunkts ir pie roņu baseiniem, kur tiksimies plkst. 12.00, savukārt aptuvenais piedzīvojuma ilgums ir divas stundas.

  Iegādājoties biļeti zoodārza apmeklējumam, dalība pasākumā ir bez papildu maksas, taču nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz notikums@rigazoo.lv.

  Norādi dalībnieku skaitu, un Māris Olte aicina reizē ar pieteikumu atsūtīt fotografiju, kurā attēlots, kāds, tavuprāt, izskatās mežs pilsētā!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē