• Pirks zemi jaunam bērnudārzam

  10. novembris, 2008
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Risinot jautājumu par rindu mazināšanu uz vietām pašvaldības bērnudārzos, Rīgas domes Pilsētas īpašuma un privatizācijas lietu komiteja šodien atbalstīja Īpašuma departamenta ieceri zemes iegādei Rīgā, Maskavas ielā 256, lai pašvaldībai piederošajā ēkā,  kas atrodas uz šī zemes gabala, ierīkotu bērnudārzu.

  Veicot pilnu ēkas rekonstrukciju, tajā varētu izveidot bērnudārzu 120 bērniem, taču, ņemot vērā, ka zemes iegādes rezultātā bērnudārza teritorijai tiks piesaistīts papildus zemesgabals, radusies iespēja bērnudārza telpu kopējo platību palielināt ar piebūvi, tā nodrošinot, ka dārziņā vienlaikus varētu uzņemt jau vismaz 200 pirmsskolas vecuma bērnus.

  Pašlaik ēka, kurā līdz 1994.gadam jau atradies pašvaldības bērnudārzs un kas vēlāk uz laiku tika iznomāta privātās skolas vajadzībām, jau vairākus gadus netiek apsaimniekota un ir neapmierinošā tehniskā stāvoklī.

  Šogad septembrī pēc Īpašuma departamenta pasūtījuma uzsākta arī  pašvaldības bērnudārza Rīgā, Valdeķu ielā 58 celtniecība. Tas, nodrošinot ar vietām 152 bērnus, durvis vērs jau 2009.gada 1.septembrī.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē