Meklē 8–14 gadus vecas meitenes galvenajām lomām spēlfilmā Māsas

Izklaide
Santa.lv
Santa.lv
31. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Publicitātes foto
Filmu studija Deep Sea Studios sociālajos tīklos publicējis sludinājumu, ar kura starpniecību vēlas atrast 8–14 gadus vecas meitenes galvenajām lomām topošajā Linda Olte pilnmetrāžas spēlfilmā MĀSAS.

"Meitenes vecumā no 12 līdz 14 gadiem aicinām pieteikties uz ANASTASIJAS lomu. Anastasija ir atlētiska, dumpinieciska meitene, kurai patīk asas izjūtas un kura nebaidās paust savu viedokli ikvienā situācijā. Priekšroka tiks dota pretendentēm, kuras nebaidās no suņiem un kurām ir iemaņas (vai arī vēlme apgūt) braukšanā ar skrituļdēli, kā arī pamatzināšanas angļu valodā.

Savukārt meitenes vecumā no 8 līdz 11 gadiem gaidīsim uz DIĀNAS lomas provēm. Diānu režisore Linda Olte raksturo kā kalsnas miesas būves meiteni, kura pēc dabas ir mierīga un sapņotāja, taču dažkārt spēj kļūt ļoti emocionāla un sacelt vētru ūdens glāzē," minēts sludinājumā.

Pieteikumā jāiekļauj vārds, vecums, 2–3 nesen uzņemtas fotogrāfijas, īss video (līdz 2 min, uzņemts ar telefonu), kurā meitene pastāsta par sevi, kā arī vecāku kontaktinformācija.

Pieteikumus gaidīs līdz 7. novembrim uz e-pastu masasfilma@gmail.com. Iepriekšēja pieredze aktiermākslā nav nepieciešama.

Varbūt zini kādu, kuram nosūtīt šo informāciju?

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+