Leļļu teātra izrādes iesaka Leļļu teātra aktrise Evita Klimavičiusa

15. aprīlis, 2009
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Latvijas Leļļu teātra aktrise Evita Klimavičiusa ir precējusies 5 gadus. Ģimenē aug meitiņa pusotru gadu vecā Marta. Evita ir beigusi Aktieru fakultāti un kopš 2004. gada strādā Latvijas Leļļu teātrī. Šobrīd Evita piedalās izrādē- “Nāc pie puikām!”

Evita iesaka izrādes bērniem un vecākiem

Šobrīd Evita piedalās izrādē “Nāc pie puikām!” un projektā - “Gudrais zobiņš”.

Latvijas Leļļu teātris piedāvā izrādes bērniem un vecākiem.

“Pavisam maziņiem bērniem (ap 2 gadu vecumu) ir speciālas izrādes, kurās viņiem iemāca skatīties/ uztvert izrādi. Šobrīd tā ir “Viena maza turku pupa”, kura ir skaidra, krāsaina, un, kuru mazais divgadnieks ir spējīgs uztvert!”- stāsta Evita. Ir bijuši kuriozi, kad bērni izrādes laikā uzkāpj uz skatuves un aktieriem jāmāk improvizēt, lai skaisti izietu no situācijas.

“Izrāde “Nāc pie puikām” ir ļoti iemīļota tīņu vidū, tomēr arī vecākiem varētu būt interesanti, jo tā ir pārtaisīta izrāde, jaunās skaņās!” - uzsver Evita, “īpašas ovācijas ir no skolēnu grupām, kas atbraukuši ar visu klasi”.

“Latvijas Leļļu teātris piedāvā marionešu izrādes arī pieaugušajiem. Noskatoties šādas izrādes, daudziem cilvēkiem, kuri Leļļu teātri neuztver diez ko nopietni, ir nobirusi pat asara. Šādas izrādes prasa lielu darba ieguldījumu, ar vienu roku jānotur šīs smagās lelles un jāizkopj viņu kustības atbilstoši personāžam. Šīs izrādes ir emocionālas un pārdzīvojumiem pilnas.”- stāsta Evita. “Karmena. Sievietes versija” un “Kurš no mums ir sapinies” Evitas prāt noteikti būtu jāredz. Rudenī būs pieejama jauna izrāde “Kazanova”, kurai sākušies mēģinājumi. Izrāde solās būt ļoti interesanta.

Evitas darbs un ģimene

Kopš Evita ir atsākusi darba gaitas, meitiņu pieskata auklīte, jo arī Evitas vīrs strādā. Ģimenes kopīgiem pasākumiem laika neatliek īpaši daudz, jo Evitai izrādes visbiežāk ir sestdienās, svētdienās, darba dienās ir mēģinājumi un arī Evitas vīrs ir aizņemts darbā. Evita stāsta, ka laiku, ko pavada kopā viņi cenšas izmantot lietderīgi, piemēram, pēc darba vienmēr dodas kopīgās pastaigās.

Vismaz vienu reizi mēnesī Evita ar vīru cenšas atvēlēt laiku arī pasākumiem divatā- vakariņas restorānā, kino utml. Šādās reizēs meitiņu pieskata vecvecāki.

Ģimenes hobiji

Lielākais ģimenes kopīgais hobijs un vaļasprieks ir ceļošana. “Jau pirms meitiņas dzimšanas ar vīru bieži ceļojām. Pēc Martas dzimšanas to turpinājām darīt!”- stāsta Evita. Evita uzskata, ka bērns nav šķērslis kopīgiem ceļojumiem, tikai pareizi jāizvēlās maršruts. Pirmajā tālajā ceļojumā ģimene devās, kad Martiņai bija 3 mēneši, viņi devās uz Itāliju, Romu. “Tomēr lielā Roma nav domāta tik maziem ceļotājiem!” atzīst Evita, jo tā neesot bērniem draudzīga pilsēta. Kādā citā, mazākā Itālijas pilsētā viss esot bijis kārtībā. “Kad Martai bija 6 mēneši devāmies uz Grieķijas kūrortu. Tur gan viss bija vislabākajā kārtībā! Atpūtāmies gan mēs, gan meitiņa!”- stāsta Evita. Kad Martai bija desmit mēneši, ģimene brauca “smukajā braucienā uz Parīzi”.

Visos šajos ceļojumos ģimene brauca ar lidmašīnu, un Evita uzsvēra, ka nebija nekādu problēmu lidošanai kopā ar bērnu, ne pacelšanās laikā, ne 2 stundu lidojuma laikā.

Teksts – Diāna Rozentāle

Foto no Evitas personīgā arhīva

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+