• Šobrīd

  weather img

  Rīga +11°C Skaidrs, Z vējš, 1.03 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Balvas – bez aprēķina

  13. februāris, 2009
  1 komentārs

  Drukāt

  Saglabāt

  Reizēm tā vien gribas bērnam piesolīt balvu, jo šķiet, ka tad viņš daudz vairāk centīsies. «Ja tu paspēlēsies ar mazo brāli, aizvedīšu tevi uz kino!» – «Ja tu nedēļu katru vakaru sakārtosi savas mantas, nopirkšu tev skrituļslidas!» Princips «izdarīsi – dabūsi» reizēm sniedz tūlītēju rezultātu, taču tas nestimulē bērnu darbību atkārtot. Vārdos «Ja tu spēlēsies ar mazo brāli...» viņš saklausa zemtekstu: «Neesmu pārliecināts, ka tu to spēsi!»

  Reizēm bērns slikti uzvedas arī tāpēc, ka jūt: ejot ciemos, vecāki raizējas par viņa uzvedību. Lai mazais būtu rātns un mierīgs, viņam jau iepriekš kaut ko apsola. Tomēr mammai un tētim par nepatīkamu pārsteigumu bērns atkal uzvedas slikti – lai vecāki nedomā, ka viņam izdabājuši par velti!

  Bērnu pa īstam iepriecina negaidītas balvas – tās sniedz viņam apliecinājumu, ka vecāki viņu atbalsta.

  1 komentārs

  Riča
  Tas, ka pa īstam prieks par pārsteigumiem - esmu pārleicinājusies! Actiņas tā mirdz!!!Bet par `slikto uzvedību` - man jau liekas, ka vecāki bie''zi vien, vienk. aizmirst, ka bērnam taču jābūt Dzīvai radībai!!! Es nekad neesmu uzskatījusi, ka skradīšana un tāda neliela ālēšanās:)) ciemos vtl. būtu uzskatāma par sliktu uzvedību. Tas taču ir tikai normāli!!! Ja plānots tāds mierigāks pasākums, ņēmām līdzi dažas mantiņas, krāsojamo grāmatiņu utl., lai bērnam ir, ar ko nodarboties. Viņi tak vēl paldies Dievam neiesaistās diskusijās par to, "kāds šodien ārā laiks" un kurš politiķis ne tā paskatījies... Ir arī svarīgākas lietas dzīvē!:))

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+