MANS MAZAIS diskusija Liekais svars – drauds bērna veselībai

Gada bērnu ārsts
Santa.lv
30. oktobris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: No izdevniecības Žurnāls Santa arhīva
Foto no pērnā gada diskusijas.
Šodien pulksten 14.0.00 žurnāls MANS MAZAIS piedāvā iespēju Facebook tiešraidē vērot diskusiju Liekais svars – drauds bērna veselībai. Diskusijā piedalīsies Bērnu klīniskās universitātes (BKUS) pediatre un pulmonoloģe Līga Berķe un žurnāla MANS MAZAIS akcijas Gada bērnu ārsts 2019 finālistes. Diskusiju vadīs vadīs žurnāla galvenā redaktore Ērika Bērziņa.

Diskusijas mērķis ir apzināt iespējamos riskus, ko bērna veselībai var radīt liekais svars, un kā tos novērst. Medicīnas profesionāļu novērojumi, ieteikumi, lai informētu sabiedrību par šo aktuālo tēmu.

Lai pasākumu skatītos tiešraidē, spied šeit.

Gada bērnu ārsts 2019 finālistes:

  • Sana Vaivode, ģimenes ārste Piņķos
  • Mārīte Ormane, pediatre privātpraksē Tukumā
  • Sarma Gaveika, neonatoloģe un pediatre veselības centrā Premium Medical un Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā
  • Vija Supe-Ābele, ģimenes ārste Kuldīgas novadā
  • Zane Zitmane, ģimenes ārste Rīgā
  • Iveta Vīksne, pediatre un ģimenes ārste Sauriešos
  • Inna Skurihina, ģimenes ārste un arodslimību ārste Rīgā

Gada bērnu ārsts ir žurnāla Mans Mazais radīts projekts, kurā lasītājas ir aicinātas iesūtīt stāstus par, viņuprāt, labākajiem bērnu ārstiem Latvijā. Stāsti tika publicēti šāgada Mans Mazais numuros, par 10 redakcijas izvirzītām ārstēm notika balsošana sociālajā tīklā Facebook. Akcija norisinās jau otro gadu, vienuviet aicinot desmit, pēc lasītāju domām, labākās bērnu ārstes, lai viņas godinātu un kopā diskutētu par kādu vecākiem aktuālu tēmu, saistītu ar bērnu veselību.

Lasi citur

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs