FOTO: 4. Pūcītes olimpiādes uzvarētāju apbalvošana Aglonā

Aktuāli
Santa.lv
Santa.lv
13. janvāris, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Publicitātes foto
Jau ceturto gadu pēc kārtas žurnāls Pūcīte aicināja visas Latvijas bērnudārzu grupiņas radoši darboties un piedalīties Pūcītes olimpiādē. 2019. gada uzdevums bija no čiekuriem izveidot labirintu, kuru var izstaigāt paši bērni, audzinātāja un vecāki.

Vienā labirintā galā bija jānovieto pašu veidota Pūcīte un kopā jāizdomā sižets, pie kā un kāpēc Pūcītei caur labirintu jānokļūst!

Žurnāla redakcija saka paldies 58 čaklajām bērnudārzu grupiņām, kuras piedalījās olimpiādē un iesūtīja pašu veidoto labirintu fotogrāfijas ar stāstiem par saviem veikumiem. Šogad par uzvarētāju grupiņu tika izvēlēta Aglonas novada PII piecgadīgo bērnu grupiņa Rūķīši, kuri ar savu uzdevuma izpildi pārsteidza Pūcītes redakciju!

Pagājušā gada nogalē Pūcīte devās uz Aglonu, lai kopā ar pasākumu vadītāju Guntu Gulbi-Kalvāni apsveiktu uzvarētājus un pasniegtu balvas – grupiņa saņēma Lego Friends un Lego City komplektus, bet katrs šīs grupiņas bērns – jauno Rasēna persiku pienu ar vitamīniem. Pasākuma vadītāja iejutās Ziemassvētku rūķa tēlā un kopā ar Pūcīti parūpējās par jautru atmosfēru un sirsnīgām rotaļām. Pūcīte saka īpašu paldies bērnudārza vadītājai, audzinātājām par jauko uzņemšanu!

Ņemot vērā bērnudārzu grupiņu atsaucību, Pūcītes olimpiāde tiek rīkota jau ceturto gadu pēc kārtas. 2018. gadā Pūcītes simpātijas izpelnījās Ikšķiles PII Čiekuriņš 7. grupiņa.

Pūcīte ir attīstošs bērnu žurnāls, kas mudina bērnus mācīties rakstīt, lasīt, rēķināt, zīmēt, krāsot, loģiski domāt un arī radoši pafantazēt.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+