• Šobrīd

  weather img

  Rīga +2°C Daļēji apmācies, R vējš, 3.09 m/s

  VIDEO: Astroloģe: «Maijs būs saspringts mēnesis, kas nesīs lielas izmaiņas mūsu dzīvē»

  Astroloģija
  Ilvija Melne
  Ilvija Melne
  1. maijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Pixabay
  Maijā būs daudz zīmīgu astroloģisku notikumu! Gaidāmas planētu pārejas, kas mainīs fona enerģētiku un ieviesīs lielas izmaiņas cilvēku attiecībās un darba dzīvē.

  Maijā gaidāms aptumsumu koridors, pastiprināsies «es gribu un man vajag» sajūta, Venēra ieies Auna zīmē, Merkurs kļūs retrogrāds jeb ies atpakaļgaitā un ap 23. maiju ieies Vērša zīmē ar lielu stūrgalvības tendenci, kas var radīt problēmas eksāmenu kārtošanā, notiks precīzs Saules savienojums ar Urānu, tad Jupiters ieies jaunā ciklā jeb Auna zīmē, 16. maijā būs Mēness aptumsums, pēc tam kareivīgā planēta Marss ieies impulsīvajā un neparedzamajā Auna zīmē, mēneša beigās Venēra ieies Vērša zīmē un tās radošajās enerģijās, sekmējot stabilu attiecību veidošanu un savu vēlmju īstenošanu, un maija beigās gaidāms Jaunmēness Dvīņu zīmē.

  Rezumējot, maijs kopumā nesīs daudz agresīvas un kareivīgas enerģijas. Savukārt radošiem cilvēkiem tas būs brīnišķīgs laiks! Būs arī jāatdod sveša nauda un parādi. Astroloģe iesaka jaunos iesākumus un svarīgos darbus, tikšanās, braucienus ieplānot uz jūnija mēnesi, jo tad gaidāma sociālā stabilitāte un veiksme. Vairāk uzziniet noskatoties video!

  Video uzņemts 29. aprīlī, un sižeta sākumā tiek minēts Saules aptumsums, kas notika 30. aprīlī, bet kura ietekme būs jūtama visu maija mēnesi, īpaši Vērša zīmes pārstāvjiem.

  Ingūna Zeltiņa ar astroloģiju sāka nodarboties pirms 25 gadiem jeb 1997. gadā, no 2001. gada sāka pasniegt astroloģiju, 2012. gadā kļuva par Taro kāršu skolotāju un jau sešus gadus vada mācību centru “Saskarsme”.
   

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+