• Šobrīd

  weather img

  Rīga +2°C

  Kā enerģētiski attīrīt māju pirms Jaungada sagaidīšanas?

  Mājas maģija
  Ieva Rāviņa
  30. decembris, 2021
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Pixabay
  Dzīvojamās telpās, kur uzkrājusies negatīvā enerģija, ir grūtāk elpot, cilvēki jūtas nomākti, slikti guļ, nevar atslābināties un atpūsties, biežāk slimo. Kā māju attīrīt no sārņiem, stāsta Stella Dreiže, bioenerģētiķe.

  Vismaz reizi mēnesī mājoklī vēlams veikt enerģētisko tīrīšanu. 

  • Telpas regulāri vēdina, nomazgā logus, salabo krānus, kanalizācijas sistēmu, izjukušās mēbeles. Viss ir savā starpā saistīts – ja mājoklī ir sasists spogulis vai netīri logi, saimniekam var pasliktināties redze, ja krāns tek, iespējamas problēmas ar urīnpūsli, bet, ja sabojājusies kanalizācijas sistēma, var būt traucēta zarnu darbība…
  • Mazgājot grīdu, vismaz reizi mēnesī pie ūdens pievieno terpentīnu (uz 10 litriem ūdens pielej vienu ēdamkaroti terpentīna). Pie ūdens var pievienot arī zilos graudiņus. Visbiežāk izmanto sāli, taču, mazgājot telpas ar sālsūdeni, netiek attīrīts negatīvais uzslāņojums gaisā. Sāli var uzbērt uz papīra un trīs dienas paturēt telpas stūros, kur krājas negatīvā enerģija. To akumulē arī nomizots ķiploks un sīpols, tikai pēc tam tie ir jāiznes no mājokļa vai jāsadedzina. Istabas stūrī var nolikt glāzi ūdens, lai tas uzņem negatīvo informāciju.
  • Iecienīta metode ir kadiķa kvēpināšana, taču to pašu efektu var panākt ar vērmelēm, ko senos laikos lietoja pret ļaunu aci, noskaušanu un citiem enerģētiskajiem kaitējumiem.

   Senāk katrai saimniecei dārza stūrī auga vērmeles, ko sprauda pie durvju stenderēm, lika zem gultas. Kad saimes ļaudis strīdējās, saimniece gatavoja vērmeļu uzlējumu. Šodien ir pieejamas vērmeļu svecītes, ko šad tad vēlams padedzināt. Negatīvo enerģiju neitralizē istabās novietoti apses bluķīši, bet māju no ļauniem gariem sargā pie ārdurvīm piesprausts pīlādža zars.
  • Telpu attīrīšanai var izmantot smaržkociņus, piemēram, vīraka kociņus ar patīkamo sandala aromātu, taču ir jāseko mājinieku pašsajūtai, jo no smaržkociņiem var būt alerģija, var parādīties astmas simptomi.
  • Mājokļa attīrīšanai no spokiem un ļaunajiem gariem var izmantot dabisko ēterisko eļļu ladanu, ko kvēpina pareizticīgo baznīcā dievkalpojuma laikā.

  • Katrā ģimenē ir vajadzīgs mājdzīvnieks, kaut vai zivtiņas, kas palīdz neitralizēt negatīvo enerģiju, uzņemot uz sevi mājinieku slikto noskaņojumu, mazinot saspīlējumu ģimenes locekļu starpā.

   Kaķis, ko Senajā Ēģiptē uzskatīja par dievišķu dzīvnieku, neitralizē negatīvo enerģiju. Tas redz paralēlās pasaules būtnes un ir vienīgais dzīvnieks, kas palīdz atbrīvoties no spokiem. Kaķim patīk gulēt uz ūdens āderēm, četrkājainais mīlulis saimniekam noņem stresu, jo negatīvā enerģija tam ir vajadzīga dzīvības procesu uzturēšanai.
  • Telpu attīra ikonas, grafikas, kurās attēlotas īpašas struktūras, aizsardzības amuleti, zīmes. Mūsu senči negatīvo enerģijutelpā izkliedēja ar puzuriem, ko gatavoja no niedrēm vai salmiem. Tāpat paksī pie ieejas iegravēja aizsardzības zīmes – krustiņus, bet uz lieveņa nolika akmeni, uz kura pastāvot, mājinieki attīrījās no negatīvā uzslāņojuma.
  Telpas enerģētiku uzlabo piramīda. Guļamistabā virs gultas kā baldahīnu var izklāt auklās iesietu auduma piramīdu. Arī piramīdas formā veidots gaismeklis attīra telpu.
  • Telpu enerģētiski attīra zvanu skaņas. Skandinot zvaniņu, pēc tā skaņas var dzirdēt, kurā vietā vairāk koncentrējas enerģētiskie sārņi. Dievnamos var iegādāties disku ar zvanu skaņām, ko klausoties, attīrās cilvēka aura un telpa. Vēlams doties uz baznīcu, kad skan zvani, jo zvanu skaņa attīra dvēseli. Mūsdienās cilvēka dvēselē ir tik daudz uzslāņojumu, ka viņš pats sevi vairs nedzird.

   Mājoklī enerģētiskos sārņus izklīdina pareizi uzskaņots instruments. Atliek vien nospēlēt gammu no do līdz si, lai telpā kļūtu vieglāk elpot. Jebkurš skaņdarbs ietekmē cilvēku, telpu, augus, dzīvniekus, tāpēc labi, ja mājās kāds spēlē mūzikas instrumentu vai skan laba mūzika.
  • Līdakas aste enerģētiski attīra telpu un neitralizē ūdens āderes. Savukārt vaska puķe ir vampīrs – tā atņem enerģiju.
  • Pēc cilvēka aiziešanas, vēlams atbrīvoties no viņam piederošām lietām, apģērba, nomainīt matraci gultai, kurā viņš gulējis. Pēc nāves cilvēka gars deviņas dienas uzturas mājoklī – apciemo tuviniekus, aprauga savu pēdējo dzīvesvietu, mantas. Jūtīgākie cilvēki, manot aizgājēja gara klātbūtni, nejūtas komfortabli, viņiem var būt traucēts miegs, parādīties trauksme, depresija, īpaši veļu laikā.
  • Kritiski jāizvērtē fotogrāfijas, kas novietotas telpā redzamā vietā. Simboliski fotouzņēmums ir cilvēka dzīvs nospiedums. Tuvinieki – tēvs, māte, vecvecāki, brālis, māsa – ir mūsu sargeņģeļi un mums palīdz, esot arī taisaulē, taču fotogrāfijās redzamie cilvēki var būt arī vampīri, kas nosūc enerģiju. Tāpēc fotogrāfijas, kurās redzamo cilvēku nodomi nav zināmi, vēlams turēt albumā zem plēves.

  Telpu interjerā nevajadzētu izmantot sausos ziedus, jo nedzīva enerģija atņem spēku. To vietā var iegādāties puķes podiņos – to mūžs ir garāks.

  • Dažādas mīļlietiņas, gleznas, interjera priekšmeti, fotogrāfijas, kas uzrunā mājiniekus un ko viņi uzlūko ar prieku un mīlestību, atbild ar to pašu – dod pretī pozitīvu enerģiju. Savukārt lietas, kas saimniekam izraisa nepatiku, – enerģiju atņem. Izvēloties mākslas darbu, pirmkārt, ir jāieklausās savā sirdī, jo ir gleznas vampīri, kas sūc enerģiju. Ir mākslinieki, kas pieslēdzas pozitīvai enerģijai, taču ir arī tādi, kas gleznojot saistīti ar zemāko astrālo realitāti, slimo ar depresiju vai zīmē alkohola reibumā. Šiem māksliniekiem pēc sižeta un krāsu izvēles bieži vien ir interesantas gleznas, taču mājās tās nav vēlamas.
  • Pēc viesībām vēlams izstaigāt māju ar degošu vaska vai baznīcas sveci, ilgāk uzkavējoties vietās, kur liesma sprakšķ, pil vai deg ar melniem dūmiem – šajās vietās uzkrājusies negatīvā informācija. Uguns sadedzina negatīvos enerģētiskos sārņus, bet vasks uzņem sevī negācijas. Pēc tam svece ir vai nu jāizdedzina, vai jāizmet.
  • Vēlams izrevidēt bufeti un skapi. Uzskata – ja cilvēks gadu nenēsā apģērbu, nelieto gultasveļu vai traukus, viņam tos nevajag. Nevalkāto apģērbu, apavus ar laba vēlējumiem nākamajam nēsātājam vēlams nodot labdarības organizācijai, bet ieplīsušie trauki ir jāizmet. Nevajadzīgas lietas uzkrāj ne tikai putekļus, bet arī negatīvo enerģētisko aplikumu.
  • Īpaša uzmanība jāpievērš, iegādājoties citu tautu nacionālos suvenīrus – nezināmas izcelsmes un nozīmes maskas, mistiskus simbolus, figūriņas, jo tie var nest sevī negatīvu informāciju.
  • Veci žurnāli un grāmatas glabā informāciju, tāpēc ir ļoti svarīgi, kā autors to ir pasniedzis. Satura pasniegšanas veids ir saistīts ar to, cik pozitīvi vai negatīvi noskaņots darba autors.

  Paņemot rokās grāmatu, var just, vai tai ir labvēlīga enerģētika vai ne. Lasāmvielu, kas glabā negatīvu informāciju, vēlams nodot antikvariātā.

  • Spoguli nav vēlams turēt guļamistabā, jo tas ir durvis uz citu pasauli, un miegā atņem cilvēkam enerģiju. Mājoklī nav vēlams turēt daudz spoguļu arī tāpēc, ka tie atstaro āderu starojumu un starojumu, kas nāk no mikroviļņu krāsns un citām ierīcēm. Turklāt bieži skatoties spogulī, cilvēks straujāk noveco, jo zaudē enerģiju.
  • Ja saimnieks mīl savu māju, katrai lietai mājoklī ir sava vieta, tās izstaro gaišu prieku, rada omulīgu gaisotni un vairo mīlestību, negatīvai enerģijai nav, kur aizķerties.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+