• Šobrīd

  weather img

  Rīga +3°C Mākoņains, DR vējš, 3.6 m/s

  5 padomi raitākam rīta cēlienam

  Praktiski padomi
  Ievas Padomu Avīze
  Ievas Padomu Avīze
  21. janvāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Pexels
  Rītos, kad ātri jāsapošas – jāsaģērbjas un jāsaved sevi kārtībā –, šķiet, viss notiek vēl lēnāk nekā citkārt. Vai šo procesu var optimizēt?

  Pieci padomi raitākam rītam:

  1. Regulārs skapja audits. Varētu domāt – lai nu ko, bet sava skapja saturu cilvēks gan pārzina, taču tā nav. Vienmēr ir lietas, ko velkam retāk, tās pārvietojas uz skapja tālāko galu, līdz ar to velkam vēl retāk. Tāpēc ik pa laikam der pārskatīt skapja saturu – atjaunot komplektus un varbūt šo to arī uzlaikot: kā zināms, kalorijas ir tādi mazi dzīvnieciņi, kas mitinās skapī un prot samazināt apģērba izmēru…
  2. Vai manā skapī ir garderobes bāzes lietas? Nereti pat ļoti apjomīgās garderobēs ir papilnam dažādu interesantu un arī kvalitatīvu tērpu, taču trūkst bāzes lietu. Laba piegriezuma melnas bikses, klasiska žakete, kvalitatīvi džinsi, balts krekls vai blūze, bītlene neitrālā tonī un pāris laba sastāva T kreklu – lietas, kas aktuālas vienmēr un izglābs arī rītā, kad šķiet, ka nav, ko vilkt.
  3. Krāsu loģistika. Lai ātri izraudzītos dienas kārtu, dažkārt labi palīdz, ja apģērbs skapī ir sakarināts pēc krāsām. Tad viegli var vai nu izvēlēties vienas krāsas apģērbu, vai sakombinēt veiksmīgu krāsu saspēli.
  4. Somiņa somai. Ja ir daudz somu un ja patīk tās mainīt, pieskaņojot vai nu tērpam, vai dienas kārtībai, ir diezgan apgrūtinoši ikreiz pārlikt no vienas otrā visu svarīgo – atslēgas, caurlaidi, telefonu utt. Turklāt tā var viegli kaut ko aizmirst. Ieteikums – visu šo mantību glabāt vienā nelielā somiņā (piemēram, kosmētikas somiņā) un to pārlikt no vienas somas otrā.
  5. Glābējzvans. Ja no mājām jāiziet precīzā laikā, rīta cēlienā ik pa brīdim satraukti ieskatāmies pulkstenī. Tas rada papildu nervozitāti. Ieteikums – uzlikt atgādinājuma zvanu telefonā vai modinātājpulkstenī, kas atskanētu 10 vai 15 (kā kuram ērtāk) minūtes pirms iziešanas brīža. Tas ir laiks, kad vēl var paspēt sasteigt iekavēto. Bet līdz tam – bez lieka stresa!

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+