• Šobrīd

  weather img

  Rīga +22°C Skaidrs, Z vējš, 0.51 m/s

  UZVARI CĪŅĀ AR BLAUGZNĀM

  14. jūnijs – Superpilnmēness. Kas šajā dienā jāņem vērā?

  Astroloģija
  Ilvija Melne
  Ilvija Melne
  13. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Pixabay
  Mēness 14. jūnijā atradīsies perigejā jeb būs maksimāli tuvu Zemei un izskatīsies īpaši liels un spožs. Tas atstās spēcīgu iespaidu arī uz mūsu psiholoģisko pašsajūtu. Vairāk stāsta astroloģe ar 25 gadu pieredzi, mācību centra “Saskarsme” vadītāja Ingūna Zeltiņa.

  Pilnmēness noritēs Strēlnieka zīmē, tāpēc tā iestāšanos un ietekmi visvairāk izjutīs Strēlnieka zīmes pārstāvji jeb cilvēki, kuri dzimuši laika posmā no 23. novembra līdz  21. decembrim.

  Pilnmēness ietekme šajā dienā uz cilvēkiem, dzīvniekiem un dabu būs jūtama daudz spēcīgāk, tāpēc dienu vēlams pavadīt mierīgi, neplānojot svarīgus darbus un tikšanās. Astrologi šo dienu saista ar dažādiem brīdinājumiem, piemēram, iesaka nepārēsties, nepakļauties iegribām un spontāniem pirkumiem, nebūt pārgalvīgiem pie automašīnas stūres, neiesaistīties asās vārdu apmaiņās.

  Šis pilnmēness laiks būs ļoti īpašs, jo dos iespēju gūt jaunas, pēkšņas atklāsmes un spēju atšķirt patiesību no meliem. Beidzot pazudīs daudzas ilūzijas, būs iespēja ap sevi ieraudzīt negodīgumu un krāpšanu.

  Šis superpilnmēness būs kā prožektors, kas izgaismos maldus un palīdzēs ieraudzīt nepareizos ceļus, ko ejam.

  Mēnesim šajā dienā būs arī kvadratūra ar Neptūnu, kas var atnest dažādas problēmas. Piemēram, psiholoģiskajā plānā var rasties sajūta, ka kādas situācijas nav atrisināmas, ka cilvēks ir nomaldījies no ceļa vai nonācis pilnīgā strupceļā, savukārt fiziskajā plānā bērnus un slimniekus var aktīvāk nomocīt dažādi vīrusi.

  Šīs turpmākās pilnmēness dienas no mums prasīs godīgu rīcību, pieturēšanos pie disciplīnas un iepriekš noteiktajiem plāniem, izvairoties no iesaistīšanās neskaidrās situācijās.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+