- Jana: Astrologu teiktais ir piepildījies
«Pie astrologa savulaik gāja mana mamma, un, viņas mudināta, aizgāju arī es, jo nevarēju izdomāt, kādu profesiju izvēlēties. Nākamreiz pie astrologa devos pēc vairākiem gadiem, kad manās attiecībās ar draugu viss bija kļuvis slikti. Astroloģe uzreiz norādīja, ka attiecības ir disharmoniskas, taču pēc astoņiem mēnešiem es varētu satikt citu cilvēku, vēlāk arī apprecēties, un nākotnē mani gaida maza meitenīte. Par šo sarunu atcerējos tikai pēc vairākiem gadiem un, ejot pastaigā ar bērnu ratiņiem, nolēmu telefonā paklausīties tās sarunas ierakstu. Un te nu ratiņos viņa bija – mazā meitenīte! Sarēķināju, ka patiešām vīru biju satikusi astoņus mēnešus pēc astroloģes apmeklējuma. Izlēmu aiziet pie viņas vēlreiz un parunāt par jautājumiem, par kuriem kā jaunā māmiņa biju sacepusies. Kādā brīdī astroloģe pateica, ka bērns vēl nesēž un nerāpo. Apstiprināju, ka jau ilgstoši ejam pie fizioterapeita, bet viņa ieteica aizvest uz masāžu, un tiešām jau pavisam drīz meita sāka sēdēt! Pusotra gada meklējām īpašumu, jau biju zaudējusi cerības, jo piedāvājums, kas atbilda mūsu budžetam, mani neapmierināja. Astroloģe nomierināja – lai neuztraucoties, māja būs. Nosauca pat konkrētu rajonu, lai gan tolaik mēs izskatījām piedāvājumus pavisam citā Rīgas rajonā. Pēc laika vīrs mani pierunāja aizbraukt apskatīties kādu māju, un… bija īstā! Tikai vēlāk sapratu, ka tā tiešām ir astroloģes nosauktajā rajonā… Meklējot īpašumus, paralēli sazvanījos ar vēl vienu astroloģi. Vienā no mājām, kuras iegādi apsvērām, viņa ieteica pievērst uzmanību ūdenim, un patiešām izrādījās, ka pa krānu nāk smilšains ūdens. Par citu vietu viņa sacīja, ka būs problēmas ar kaimiņiem, un tā tiešām varēja būt, jo tā bija dvīņu māja. Par māju, kuru galu galā nopirkām, astroloģe teica, ka māja ir laba, bet atklāsies kaut kādas pazemes lietas – tās gan būšot risināmas problēmas. Domājām – varbūt pagrabs, pamati, bet beigās atklājās brīnumi ar kanalizācijas sistēmu. Tāpat astroloģe ir palīdzējusi arī īstajā dienā ielikt sludinājumu par mašīnas pārdošanu – nedēļas laikā mašīnu veiksmīgi pārdevu, lai gan uz iepriekš ielikto sludinājumu vispār neviens neatsaucās. Ar astroloģi sazvanījos arī pirms dažiem mēnešiem, kad mans tētis iekļuva briesmīgā avārijā, vairāk nekā nedēļu gulēja reanimācijā, un ārsti nedeva nekādas cerības. Astroloģe teica, ka tētis vēl astoņas dienas būs eņģeļu pasaulē, bet devītajā dienā viņā ieplūdīs dzīvības enerģija. Astotajā dienā viņu sāka modināt no komas, un, lai gan tētis ir pārcietis daudzas operācijas un pāris vēl gaidāmas, viņš veiksmīgi turpina atveseļošanos. Nesen, gada nogalē, lūdzu padomu arī pirms darba maiņas, un astroloģe apstiprināja, ka esot ļoti labs brīdis spert soli uz priekšu, man būšot sajūta, it kā es būtu saņēmusi dāvanu. Un tā es arī jūtos!» - Kārlis: Alternatīvs viedoklis var noderēt
«Divas reizes mūžā esmu devies uz konsultāciju pie astrologa, jo īsti nevarēju saprast, kā labāk rīkoties. Jaunajā darbā man nupat bija beidzies pārbaudes laiks, kad saņēmu šķietami labāku, manai kvalifikācijai un pieredzei atbilstošāku darba piedāvājumu, tāpēc biju apjucis un nolēmu pakonsultēties ar astroloģi. Viņa gribēja zināt ne tikai manu dzimšanas laiku, bet arī uzņēmuma nosaukumu, dibināšanas laiku un citus datus. Apskatoties astroloģiskajā kartē, viņa secināja, ka potenciālā darbavieta man būs mazāk piemērota par esošo, turklāt solītā būšot vairāk nekā izpildītā. Nolēmu palikt esošajā darbā, un, lai gan triju gadu laikā bijuši trīs darbinieku atlaišanas viļņi, tie mani neskāra – iespējams, tas patiešām ir vairāk veiksmes, nevis kompetences jautājums. Astroloģe man toreiz nosauca arī čika laikus – periodus, kad nekas nesanāks, būs darbošanās pa tukšo. Pierakstīju tos un pārliecinājos, ka tā tiešām ir. Galvenais iemesls, kāpēc pie astroloģes aizgāju otrreiz, bija – nezinājām, kādu skolu dēlam izvēlēties. Kad radiniecei, sākumsskolas matemātikas skolotājai, jautāju, vai ir kādi testi, lai noskaidrotu, kas dēlam padosies labāk – eksaktie vai humanitārie priekšmeti –, viņa, pati būdama eksakts cilvēks, ieteica ar šo jautājumu labāk vērsties pie astrologa, jo šajā vecumā neesot nekādas jēgas bērnam veikt testus. Astroloģe, lai arī konkrēti neatbildēja uz manu jautājumu, izstāstīja par dēla talantiem un pateica, ka nekāds sportists viņš nebūšot, par ko arī pats esmu pārliecinājies. Pie viena pajautāju arī par savu saderību ar dēlu un sievu, kā arī potenciālajiem biznesa partneriem. Manuprāt, alternatīvs viedoklis var noderēt, taču pašam vienmēr paliek izvēles – darīt tā vai citādi. Ja iepriekš abiem lēmumiem esi sarakstījis plusus un mīnusus, tad astrologs tiešām var palīdzēt izlemt.» - Daiga: Astroloģija man noder, lai saprastu sevi
«Es izmantoju vēdisko astroloģiju un visbiežāk savu lēmumu pieņemšanā izvēlos tā dēvētās prašnas – noformulēju savu jautājumu un aizsūtu astrologam. Tad viņš skatās konkrētu brīdi, kad esmu jautājumu uzdevusi, un atbilde vienmēr ir konkrēta – jā vai nē. Reizēm šķiet, ka pati zinu atbildi, tomēr gribu saņemt apstiprinājumu. Pēc horoskopa esmu Svari, un man ir ļoti grūti pieņemt lēmumus pat mazās lietās, kur nu vēl lielās. Taču kā par jebkuru lietu, arī par astroloģiju droši vien var teikt – kas par daudz, tas par skādi, tāpēc ikdienā cenšos pati pieņemt lēmumus ar prātu vai sirdi… Taču, ja šaubos un liekas, ka abi varianti ir piemēroti (jo bieži vien abos redzu gan balto, gan melno), prašna man palīdz uzzināt, ko darīt, turklāt saņemt ātru atbildi. Jautājumus parasti uzdodu astrologiem tepat Latvijā, bet zinu, ka var sūtīt arī uz Indiju. Trīs reizes esmu gājusi arī uz klātienes konsultāciju pie astrologa, bet ne jau tāpēc, lai pajautātu, piemēram, kad apprecēšos vai cik man būs bērnu. Drīzāk man astroloģija noder, lai saprastu sevi. Man tā palīdz pieņemt sevi, notikumus, noteiktus periodus savā dzīvē, neskriet ar galvu sienā, cenšoties kaut ko panākt.»
Vai astrologa teiktais piepildās? 3 neparasti pieredzes stāsti
Ezoterika
10. maijs
Komentēt

Foto: New Africa / Shutterstock
Kārlis piekrīt atklāt iemeslus, kāpēc divreiz mūžā gājis pie astroloģes, bet lūdz iespēju palikt anonīmam. Arī Jana un Daiga izvēlas neatklāt savu īsto vārdu. Kāda ir viņu pieredze pie astrologa?