- Iespējas un kārdinājums.
Lai gan daudzi žēlojas, ka nav, kur iepazīties, patiesībā šādu iespēju mūsdienu dinamiskajā pasaulē nav mazums. Komandējumi, ceļojumi, sociālie tīkli – jā, atrast cilvēku ilgstošām, stabilām attiecībām tajos varbūt ir grūtāk, toties īsam, gandrīz anonīmam sakaram daudz vieglāk. Tehnoloģijas padara seksu daudz sasniedzamāku, un ne vienmēr, īpaši komplektā ar alkoholu, pietiek gribas atteikties no kārdinājuma. - Pašapziņas krīze.
Tas var gadīties – neizdevies projekts vai atlaišana no darba gandrīz vienmēr sit pa pašapziņu. Partnerim šajā brīdī jābūt īpaši iejūtīgam, lai atbalstītu un uzmundrinātu, un ne vienmēr viņam tas ir pa spēkam. Īpaši smagi, ja otram tajā brīdī tieši veicas un izdodas. Tādā situācijā gribas apziņu, ka joprojām esi veiksmīgo un iekārojamo sarakstā. Neliels romāns ārpus attiecībām rada iluzoru sajūtu, ka viss šajā ziņā ir kārtībā. - Ilgas pēc brīvības.
Tas nenozīmē, ka būtu zudusi vēlme būt kopā ar partneri, bet dzīvē ir brīži, kad parādās ilgas pēc sevis jaunībā – pēc tās brīvības, satraukuma, pat zināma neprāta, kas reiz ir piedzīvots. Attiecības, pat ja tās ir kopumā laimīgas, nespēj sniegt šo reiz piedzīvoto trīsu pilno izjūtu gammu pilnā mērā. Tāpēc sānsolis šajā gadījumā ir veids, kā iluzori atgriezt sevi jaunībā. - Garlaicība.
Labas attiecības ir stabilas un drošas, un tāda būtībā ir to jēga. Taču rutīna ar laiku sāk likties vienmuļa, gribas izjust taureņus pakrūtē. Patiesībā tas nozīmē, ka cilvēkam ir garlaicīgi pašam ar sevi, bet kuram gan gribas to atzīt? Viegls romāns liek atkal piedzīvot ko svaigu – pat ja tās ir bailes tikt pieķertam un vainas izjūta par slepeno sakaru. - Atkarība.
Proti, gadījuma sekss alkohola vai narkotiku reibumā. Tas atslēdz paškontroli un ļauj vaļu instinktiem. Tas nav attaisnojums, tomēr dažkārt sānsoļa izskaidrojums ir tieši tik vienkāršs.
Vairāk lasi SANTA+!