Uz Latvijas Olimpiskās komitejas prezidenta amatu — tikai viens kandidāts

Sports
Santa.lv
Santa.lv
21. februāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: LOK
20. februārī noslēdzās Olimpisko sporta veidu federāciju pieteikumu iesniegšanas termiņš uz Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vēlētajiem amatiem. LOK biedri ievēlēšanai par individuālajiem locekļiem, prezidentu, ģenerālsekretāru, kā arī par Izpildkomitejas un Revīzijas komisijas locekļiem ir izvirzījuši 72 kandidatūras. LOK prezidenta amatam ir izvirzīts tikai viens kandidāts – līdzšinējais LOK ģenerālsekretārs un Olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers.

“Esmu gandarīts par Olimpisko sporta veidu federāciju atbildīgo attieksmi un vēlmi piedalīties Latvijas vadošās sporta organizācijas darbā, jo savas tiesības izvirzīt kandidātus uz LOK vēlētajiem amatiem ir izmantojušas 36 no 39 Latvijā reģistrētajām Olimpisko sporta veidu federācijām”, atzīst LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, kurš uz piekto termiņu nekandidēs. “72 izvirzīto kandidātu vidū ir izcili sportisti un treneri, Olimpisko sporta veidu federāciju un organizāciju vadītāji, uzņēmēji un sporta nozares darbinieki.”

LOK prezidenta amatam ir izvirzīts viens kandidāts – līdzšinējais LOK ģenerālsekretārs un Olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers, arī LOK ģenerālsekretāra amatam izvirzīts viens kandidāts – līdzšinējais LOK Izpildkomitejas loceklis un Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

Kā LOK individuālie locekļi ir izvirzīti 40 kandidāti, uz LOK Izpildkomitejas locekļa amatiem ir izvirzītas 33 personas, bet uz LOK Revīzijas komisijas locekļa amatiem pretendē 9 kandidāti.

Pēc LOK darbības atjaunošanas 1988. gadā tai ir bijuši divi prezidenti. No 1988. līdz 2004. gadam LOK prezidents bija Vilnis Baltiņš, bet no 2004.gada – Aldons Vrubļevskis.

LOK Ģenerālās asamblejas pārskata – vēlēšanu sesija notiks 2020. gada 20. martā.

LOK Ģenerālās asamblejas laikā notiks LOK prezidenta, ģenerālsekretāra, Individuālo locekļu, Izpildkomitejas un Revīzijas komisijas locekļu vēlēšanas, kā arī tiks apstiprināts 2019. gada pārskats un 2020. gada Ieņēmumu – izdevumu tāme.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

GADA KOSMĒTIKA 2020

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+