Rimi Rīgas maratons iecerējis izkustināt dīvānā sēdošos

Rīgas maratons
Santa.lv
Santa.lv
3. augusts
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Lauris Vīksne
Izaicinājums paredz mēneša garumā kustību priekampievērst mazkustīgākos, ik dienas aicinot nostaigāt 5 km, kas ir nepilni 10 000 soļu, vai 35 km nedēļā, mēneša garumā sakrājot 140 km.

Motivācijai katru nedēļu tiks izlozētas piecas viedierīces soļu un kilometru skaitīšanai un noslēgumā – trīs velosipēdi. Lai sekotu līdzi izaicinājuma dalībniekiem, ik nedēļu tiks apkopoti un publicēti dati par Top25 visaktīvākajiem soļotājiem, kā arī cita interesanta statistika par to, kurš ir aktīvākais diennakts laiks iešanai, kuras ir aktīvākās dienas un kas soļo vairāk – dāmas vai kungi.

Izaicinājuma mērķis ir laikā no 3. līdz 30. augustam noiet vismaz 35 km nedēļā, kas būtu vidēji 5 km dienā. Tie būtu nepilni 10 000 soļi dienā, ko veselīga dzīvesveida vēstneši un atbalstītāji iesaka katram censties pieveikt ik dienas, lai justos labi savā ķermenī. Galvenais nosacījums – nedēļas griezumā jāpieveic 35 km, četru nedēļu laikā – vismaz 140 km.

“Līdz šim vairāk esam runājuši ar aktīvo sabiedrības daļu, kas jau kustas un skrien, bet tagad, kopā ar mūsu sezonas notikumu centru Alfa gribam uzrunāt arī mazkustīgākus dīvānā sēdētājus vai biroja darbiniekus, kuriem ir tendence aizsēdēties darbā un piemirst par savu fizisko labsajūtu. Paradoksāli, bet tieši fiziskā labsajūta nodrošina efektīvāku darbu, tāpēc katru dienu veltīt stundu sev un savai veselībai būtu jāievieš kā prioritāte, kurai pakārtojas citas ne mazāk būtiskas lietas,” spriež Rimi Rīgas maratona direktors Aigars Nords.

Lai piedalītos izaicinājumā, jāreģistrējas Rimi Rīgas maratona Skriešanas klubā un jāpievieno jebkuru no populārajām skriešanas lietotnēm vai ierīcēm, kas sinhronizē datus Skriešanas klubā. Reģistrācija un dalība izaicinājumā ir bez maksas. 

Katras nedēļas sākumā tiks apkopoti rezultāti par iepriekšējo nedēļu ar TOP 25 visvairāk nogājušajiem dalībniekiem kopvērtējumā, vīriešu un sieviešu grupās. Sekojot Facebook.com/Alfacentrs, ikviens varēs iedvesmoties un salīdzināt ar saviem rezultātiem, uzzinot– kuras ir soļošanai iecienītākās dienas un diennakts laiks, kurš ikdienā kustas vairāk – sievietes vai vīrieši –, kā arī vidēji dienā nostaigāto kilometru skaitu.

Motivācijai Alfa ir sarūpējusi trīs galvenās balvas – velosipēdus kustīgākam dzīvesveidam, un veicināšanas balvas katru nedēļu – piecas soļu un kilometru skaitīšanas ierīces.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+