Noteikumu pārkāpumu dēļ Twitter apturējis VL-TB/LNNK kontu sociālajā medijā

Politika
Ziņu aģentūra LETA
20. aprīlis
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Mikroblogošanas vietne Twitter apturējusi nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (VL-TB/LNNK) kontu minētajā sociālajā medijā.

Kā liecina informācija VL-TB/LNNK kontā, Twitter šī konta darbību pārtraucis, jo konts pārkāpis lietošanas un kārtības noteikumus. Konkrēts noteikumu pārkāpums nav norādīts.

Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (VL-TB/LNNK) savā personīgajā Twitter profilā paudis neizpratni par šādu rīcību.

 

«Bez paskaidrojumiem no Twitter administrācijas. Uz atbalsta vēstulēm neatbild. Visticamāk, kāds nelabvēlis saorganizējis masveida ziņošanu par pārkāpumiem,» pieļāva politiķis.

Saskaņā ar Twitter noteikumiem, platformas mērķis ir nodrošināt, ka ikviens cilvēks var brīvi un droši piedalīties publiskās sarunās, tomēr šādu iespēju ierobežo vardarbība, uzmākšanās un citi līdzīgi uzvedības veidi.

Saskaņā ar noteikumiem portālā aizliegts draudēt ar vardarbību pret personu vai cilvēku grupu, kā arī slavināt vardarbību. Tāpat stingri aizliegts draudēt vai reklamēt terorismu vai vardarbīgu ekstrēmismu.

Portālā tāpat nedrīkst iesaistīties mērķtiecīgā uzmācībā kādam vai mudināt to darīt citus cilvēkus. Neatļauta ir arī vardarbība pret citiem cilvēkiem viņu rases, etniskās piederības, nacionālās izcelsmes, kastu, seksuālās orientācijas, dzimuma, dzimuma identitātes, reliģiskās piederības, vecuma, invaliditātes vai nopietnas slimības dēļ.

Tāpat Twitter aizliegts publicēt vai ievietot citu personu privātu informāciju, izmantot Twitter pakalpojumus tādā veidā, lai mākslīgi papildinātu vai apspiestu informāciju vai iesaistītos uzvedībā, kas manipulē vai izjauc cilvēku pieredzi portālā.

Līdztekus minētajam portālu nedrīkst izmantot, lai manipulētu vai iejauktos vēlēšanās. Tas ietver satura ievietošanu vai kopīgošanu, kas var nomākt vēlētāju aktivitāti vai maldināt cilvēkus par to, kad, kur vai kā balsot.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs