Citadele aicina uzmanīties no krāpniekiem, kas izsūta īsziņas bankas vārdā

Krāpniecība
Santa.lv
5. janvāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Bankas Citadele klienti saņēmuši īsziņu ar brīdinājumu uzmanīties no krāpniekiem, kas izsūta īsziņas bankas vārdā, vaicājot norādīt personisku informāciju. Brīdinājums ievietots arī bankas mājas lapā.

«Esam konstatējuši, ka 2. janvāra vakarā Citadeles vārdā krāpnieki sākuši izsūtīt SMS gan Citadeles, gan citu banku klientiem. Aicinām nekādā gadījumā nevērt vaļā atsūtītās saites un neievadīt savus datus, kā arī, pirms savu datu ievades, vienmēr pārliecināties, ka internetbankas adrese ir īstā: online.citadele.lv. Atgādinām, ka banka nekad nesūta šāda veida SMS un nelūdz klientiem ievadīt vārdus, paroles, kodus vai citu personīgu informāciju. Šobrīd veicam nepieciešamās darbības, lai pēc iespējas ātrāk tiktu bloķēta krāpnieciskā darbība,» vēstīts bankas mājas lapā.

Kas jādara, ja Citadeles vārdā esi saņēmis SMS ar krāpniecisko saiti

  1. Ja esi saņēmis Citadeles vārdā sūtīto SMS un neesi atvēris sūtīto saiti, tad esi rīkojies pareizi un neesi kļuvis par krāpnieku upuri.
  2. Ja esi saņēmis Citadeles vārdā sūtīto SMS, atvēri sūtīto saiti, bet neievadīji savus datus, tad arī neesi kļuvis par krāpnieku upuri.
  3. Ja esi saņēmis Citadeles vārdā sūtīto SMS, atvēris sūtīto saiti un ievadījis savus datus, nekavējoties zvani mums vai dodies uz tuvāko Citadeles filiāli, lai veiktu izmaiņas savā internetbankas līgumā.
  4. Ja esi saņēmis Citadeles vārdā sūtīto SMS, atvēris sūtīto saiti, ievadījis savus datus un krāpnieki ir veikuši maksājumu, nekavējoties zvani bankai vai nāc uz tuvāko filiāli. Šajā gadījumā banka arī tuvākajā laikā sazināsies ar Tevi telefoniski, lai vienotos par ērtāko veidu internetbankas pieejas datu maiņai.


Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs