Pa Barselonas narkodžungļiem

Pasaulē
Klubs
Klubs
Jānis Zvērs
Jānis Zvērs
1. novembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Jānis Zvērs
Barselonas ikdiena ir brīvdomīga, draudzīga un ugunīga. Pa dienu tūristu pārpildītajās pludmalēs mēdz gozēties meičas kailām krūtīm, skūpstās labi koptu geju pāri. Naktī – bāri, restorāni, skvēri ir pilni ar cilvēkiem, kas dzer vīnu un čalo. Taču no ziņkārīgo acīm paslēpta marihuānas subkultūra – īpaši sociālie klubi, kuros biedri brīvi var iegādāties visus iespējamos reibinošās kaņepes izstrādājumus. Ideāls biznesa modelis, par kuru skaļi apkārt nerunā.

Katalonijas sirds Barselona verdošā vasaras dienā ieaijāta milzīgo kļavu koku veldzējošā ēnā. Tūristu tūkstoši Las Ramblas gājēju ielā plūst no agra rīta līdz vēlai nakts stundai. Gotiskā kvartāla viduslaiku akmens ieliņās paslēpušies simtiem omulīgu bāriņu un veikaliņu. Daudzos tirgo zāles pīpētāju atribūtiku – papīrus, filtrus. Tas ir tikai sākums vērienīgai pagrīdes impērijai.

Katalāņi atraduši veidu, kā apčakarēt likumu, reizē darīt visu legāli un pamatīgi nopelnīt.

Īpašos sociālajos klubos, kuros biedri cits citam sniedz degustēt pašu audzētos zaļos labumus, faktiski notiek grandioza narkotirdzniecība, kas īpaši neatpaliek no slavenajiem Amsterdamas coffee shop tīkliem, kuri īpašniekiem nodrošina milzu peļņu.

Nākamā lapa

Nākamais: Sākumā bija parole
 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+