• Šobrīd

  weather img

  Rīga +19°C Skaidrs, D vējš, 3.6 m/s

  13 vīriešu stāsti par neuzticību. Kā viņi uzvedas, ja tas ir tikai sekss, un kā – ja mīlestība?

  Sekss un attiecības
  Maija Eliasa
  7. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Unsplash
  Bendžamins Franklins ir teicis: «Tur, kur ir laulība bez mīlestības, būs arī mīlestība bez laulības.» Kā vīrietis uzvedas, ja gājiens pa kreisi ir tikai sekss, un kā – ja mīlestība? Pēc kādām pazīmēt to atšķirt, atklāja vīrieši, kuri dzīvojuši dubultās attiecībās. Vai aizgājuši pie mīļākās. Kaut kas no sacītā patiks sievām, kas cits – mīļākajām. 8 vīrieši un 13 stāsti.
  Nākamais: Vainas apziņa

  Kopīgas naktis

  «Man ir tā: ja es mīlu, tad man gribas ar šo sievieti kopā aizmigt un kopā pamosties, ne tikai kā trusītim izmantot ģimenei nozagtās stundas. Ja mīļākā nav man tik dārga, lai es riskētu ar izmelotām naktīm, tad tas agri vai vēlu beigsies. Jā, ir man tā bijis un pat vairāku gadu garumā, ka ir sekss, bet nav kopīgu nakšu.

  Turpretī, ja man ir vainas apziņa, ka izturos kā primāts, kas ar mīļāko tikai šad tad pamīlējas zināmas romantikas mērcē, protams, jo kur nu bez tās, tad es darīšu visu, lai tās naktis izmelotu. Tāpēc saku: man rādītājs ir kopīgas naktis. Trakākais, ka pēc vienas tādas nakts gribas vēl un vēl. Bet tas nav no zila gaisa – tātad mājās jau labu laiku viss ir garām.

  Egons (40) – laulību šķīra pēc 10 neuzticības gadiem

  Nākamā lapa

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+