• Prominences un kultūras baudītāji atklāj Dzintaru koncertzāles vasaras sezonu. Pie klavierēm – Maestro Raimonds Pauls

  Kultūra
  Estere Jansone
  3. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Pauls Zvirbulis
  Dzintaru koncertzālē aizvadītās nedēļas piektdienā, 31. maijā, norisinājās šā gada karstākais vasaras notikums – estrādes sezonas atklāšana. Tajā klausītāji varēja baudīt vērienīgu koncertu, kurā kopā ar Maestro Raimondu Paulu un Latvijas Radio bigbendu uzstājās Intars Busulis, Paula Saija, Rūta Dūduma-Ķirse un Raimonds Celms.

  Koncertā izskanēja izlase no Latvijas Radio bigbenda pēdējo gadu spilgtākajām programmām, kas tapušas sadarbībā ar spožiem latviešu skatuves māksliniekiem. Koncerta pirmajā daļā bigbends muzicēja kopā ar dziedātāju Intaru Busuli, atskaņojot vokālā džeza žanra skaistākās melodijas no Frenka Sinatras repertuāra, džeza mūzikas milžu Djūka Elingtona, Kola Portera skaņdarbus un popmūzikas zelta klasiku. Klātesošos priecēja arī leģendārā mutes harmonikas virtuoza Tūta Tīlemana skaņdarbi, tango meistara Astora Pjacollas un brazīliešu mūzikas ikonas Ivana Linsa kompozīcijas.

  Viesos bija sanākuši bijušie Valsts prezidenti Raimonds Vējonis un Valdis Zatlers ar kundzēm, bija ieradusies arī premjerministre Evika Siliņa, miljonārs Jūlijs Krūmiņš, kādreizējais deputāts Jānis Dūklavs un citi. 

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē