• FOTO: Pašmāju aktieru zieds gatavojas jestrajai izrādei «Meklē mani papardēs!»

  Pasākumi
  Estere Jansone
  13. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Ieva Romaško
  Sākot ar 15. jūniju Latvijas pilsētu estrādes apceļos lustīgā Jāņu dziesmuspēle «Meklē mani papardēs», kuras pamatā likta Annas Brigaderes populārā luga «Sievu kari ar Belcebulu» un vairāk nekā divdesmit leģendārā komponista Ivara Vīgnera dziesmas. Iestudējuma režisors – Imants Strads.

  Šajās dienās Berģu Kultūras centrā norisinās draiskā Līgo koncertuzveduma «Meklē mani papardēs!» mēģinājumi, savukārt pirmizrāde notiks jau šo sestdien, 15.jūnijā, Siguldas pilsdrupu estrādē.

  Šis ir stāsts par sievietes un vīrieša mijiedarbību – kā mēs veidojam attiecības, un, kā caur viltīgām izdarībām mēģinām pasargāt otru no kļūdainām izvēlēm.

  Jo viens bez otra jau nevaram!  Sagaidīsim vasaras siltāko nakti ar lustīgākajām Ivara Vīgnera teātra dziesmām: «Ja es būtu bagāts vīrs», «Seši mazi bundzinieki», «Mazais ganiņš», «Jel dod man bučiņ», daudzas citas – gan no filmas «Tās dullās Paulīnes dēļ», gan arī teātra izrādēm «Trīnes grēki», «Meldermeitiņa», «Mucenieks un Muceniece», «Trīnes grēki» u.c. «Ja kāds vēl nezina Vīgnera dziesmas, vai arī tās ir aizmirsis, šī būs lieliska iespēja tās iepazīt no jauna!» aicina izrādes veidotāji, piebilstot: «Tad nu lūkosim, vai sievām izdosies pieķert savus vīrus nedarbos, kā arī caur pārpratumiem un komiskām situācijām no jauna atcerēsimies, ka universālas receptes sievietes un vīrieša saskaņai nav. Tomēr atbalstot un cienot vienam otru, mīlestība noteikti būs klātesoša! Jautri piedzīvojumi, negaidīti pavērsieni un populāru teātra dziesmu plejāde – tas viss būs Jāņu koncertuzvedumā «Meklē mani papardēs»!»


  Ar koncertuzvedumu tiks ieskandināta gan komponista Ivara Vīgnera 85.jubileja, gan izcilā latviešu dzejnieka Jāņa Petera 85.jubileja,

  jo daudzām  dziesmām tikuši izmantoti tieši viņa rakstītie teksti.
  Koncertuzveduma režisori ir Imants Strads un Ivo Martinsons, un tajā piedalīsies aktieri Akvelīna Līvmane, Ilze Pukinska, Elīna Avotiņa, Elīna Bojarkina, Anta Aizupe, Sandija Dovgāne, Edgars Pujāts, Kristians Kareļins, Jānis Kirmuška, Varis Vētra, Jānis Jarāns, Klāvs Kristaps Košins, Mārtiņš Vilsons, Gundars Grasbergs, kā arī pavadošā mūziķu grupa Emīla Zilberta vadībā (Valdis Zilveris – taustiņi, akordeons), Jānis Rolmanis (ģitāra), Raivo Ozols (bass), Emīls Zilberts (bungas), Jānis Porietis (trompete), Inga Meijere (saksofons), Vairis Nartišs (trombons). Horeogrāfe – Inga Krasovska. 

  Koncertuzvedums «Meklē mani papardēs» notiks:

  15.jūnijā plkst.19 Siguldas pilsdrupu estrādē

  16.jūnijā plkst.16 Kuldīgas estrādē

  18.jūnijā plkst.19 Saulkrastu estrādē

  19.jūnijā plkst.19 Liepājas koncertdārzā «Pūt, vējiņi»

  20.jūnijā plkst.19 Dobeles Ķestermeža estrādē

  21.jūnijā plkst.19 Rojas brīvdabas estrādē

  22.jūnijā plkst.19 Ikšķiles estrādē

  23.jūnijā plkst.19 Saldus Kalnsētas estrādē

  24.jūnijā plkst.19 Preiļu parka estrādē

  Foto: Aktieri gatavojas lielajam iznācienam:

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē