Pēc Vidzemes slimnīcas personāla saslimšanas ar Covid-19 nedēļu nenotiks plānveida operācijas

Slimnīca
Santa.lv
Santa.lv
26. oktobris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Beidzamajās dienās arī Vidzemes slimnīcā ievietoti un ārstējas ar Covid-19 inficēti pacienti. Diemžēl inficēšanās konstatēta arī personāla vidū, liecina Vidzemes slimnīcas mājaslapā esošā informācija.

Inficēšanās ir operatīvi diagnosticēta, bet turpinās gadījumu epidemioloģiskā izmeklēšana. Šobrīd tiek identificētas inficēto personu kontaktpersonas un veikti visi nepieciešamie infekcijas izplatīšanās ierobežošanas pasākumi, kā arī pārplānota darba organizācija ārstniecības iestādē.

Lai nodrošinātu vidēji smagu Covid-19 pacientu ārstēšanu, ir pārprofilētas gultas un izveidota atsevišķa nodaļa šo pacientu aprūpei.

Sākot ar 26.oktobri, uz nedēļu ir atceltas plānveida operācijas. Ierastajā režīmā tiek nodrošināta neatliekamā medicīniskā palīdzība un ir pieejami ambulatorie pakalpojumi.

Informāciju par Covid-19 pacientu skaitu un vecuma grupām Vidzemes slimnīca noteiktā kārtībā nodod Slimību profilakses un kontroles centram, kur informācija tiek apkopota un izvērtēta, vai un kādā apjomā sabiedrības interesēs tā publiskojama.

Ievērojot, ka dati par personas veselību saskaņā ar Vispārīgi datu aizsardzības regulu ir īpaši aizsargājamas kategorijas dati, Vidzemes slimnīca normatīvajos aktos noteiktā kārtībā izvērtē katru datu pieprasījumu, to pieprasītāju, nepieciešamību, mērķi un apjomu. Medijiem un trešajām personām informācija par slimnīcas pacientiem netiks sniegta.

Ņemot vērā situācijas nopietnību, pacientu tuvinieki tiek aicināti izvērtēt slimnieku apmeklējumu nodaļā, tā vietā ar pacientiem sazinoties telefoniski.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+