Labākās Mēness fāzes dažādām skaistuma procedūrām

Skaistumkopšana
Ievas Padomu Avīze
Ievas Padomu Avīze
19. jūnijs, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Rūpes par savu izskatu un labu jušanos būs efektīvākas, ja darīsi to saskaņā ar Mēness fāzēm.

Kādas skaistuma procedūras labāk veikt dažādās Mēness fāzēs:

 • Āda. Augošā Mēnesī āda priecāsies, ja saņems barojošas un mitrinošas maskas, jo šajā laikā tā vislabāk uzņem visas vērtīgās vielas.
  Savukārt dilstošā Mēnesī āda vislabāk atbrīvojas no pūtītēm un pigmenta plankumiem. Jaunā Mēnesī ieplāno ūdens un dūņu procedūras.
 • Uzturs. Augošā Mēnesī var ievērot atslodzes diētas un arī badoties. Ja šajā laikā pārmēru ēdīsi, pastiprināti veidosies liekais svars. Notievēt vieglāk ir dilstoša Mēness laikā, jo tad uzņemtās kalorijas ātrāk pārstrādājas enerģijā. Īpaši veselīgi jācenšas ēst jaunā Mēnesī.
 • Sportošana. Tā kā augošā Mēnesī pastiprināti tērējas enerģija, jāvairās no pārāk lielas fiziskās slodzes.
 • Mati. Vislabākais laiks matu griešanai ir pilns Mēness, jo tad kopā ar zaudētajiem matiem atbrīvojamies arī no sliktās enerģijas, ko esam uzkrājuši. Ja tev tas nav svarīgi, matus vari griezt augošā Mēnesī. Dilstošā Mēnesī griezti mati lēnāk ataug.

 

Pilnmēness laiks ir vislabākais matu krāsošanai, veidošanai un ilgviļņu likšanai. Ja matus krāsosi augošā Mēnesī, krāsa matos turēsies ilgāk un arī paši mati nokrāsosies košāki.

 

 • Pīlings. To vislabāk veikt dilstošā Mēnesī, nekādā gadījumā – augoša Mēness fāzē.
 • Masāža. Ja masāžas mērķis ir mazināt saspringumu, izvēlies dilstoša Mēness fāzi. Ja ar masāžas palīdzību vēlies atjaunināties un atgūt spēku, tad skaties, lai ir augošs Mēness.
 • Celulīts. No tā vari atbrīvoties, ja iegādāsies labu pretcelulīta līdzekli un ar to problēmzonas masēsi 14 dienas, sākoties pilnam Mēnesim.
 • Veselība. Jaunā Mēnesī vislabāk iedarbojas zāļu tējas, uzņemtie vitamīni un lietotie medikamenti. Paātrinās vielmaiņa, daudz jādzer, jo organismā samazinās šķidruma daudzums. Augošā Mēnesī neplāno operācijas, nerauj zobus, brūces, un rētas dzīst ļoti lēnām.
 • Kaitīgie ieradumi. No tiem vajag atbrīvoties jauna Mēness pirmajā dienā. Veci ļaudis saka – vecais ieradums tur cilvēku gūstā tikai līdz nākamajam jaunajam Mēnesim. Pilnmēnesī īpaši uzmanies – var rasties kārdinājums atkal netikumam pievērsties.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+