• Šobrīd

  weather img

  Rīga +8°C

  Imunitāte ir tik svarīga

  Homeopātija, lai tiktu pie bērniņa

  Netradicionālā medicīna
  Dace Rudzīte
  Dace Rudzīte
  1. decembris, 2018
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  «Dzirdēju – ja neizdodas tikt pie mazuļa, reizēm varot palīdzēt homeopātija. Vai tiešām?» mums raksta Liene. Uz šo jautājumu atbild Latvijas Homeopātu asociācijas biedre Dr. DACE GAILE.

  Droši vien jau dzirdēts, ka homeopātija ārstē cēloņus, nevis sekas. Nav būtiski, kāda iemesla dēļ sieviete nespēj palikt stāvoklī vai kādas ir viņas slimības, jo mēs, homeopāti, neārstējam ne artrītu, ne psoriāzi, ne arī neauglību... Mēs ārstējam cilvēku! Un homeopātijā uzskata, ka cilvēks slimo tad, kad viņš ir disharmonijā – kad nav fiziskas, dvēseliskas un garīgas saskaņas. Tātad jāatbrīvojas no organisma disharmonijas. Ar homeopātiskajiem preparātiem stiprinot miesu, garu un emocijas, slimība pazūd pati. Arī neauglības gadījumā – skatāmies uz sievieti kopumā, nevis tikai uz kādu konkrētu kaiti. Protams, man jāzina, vai viņai bijuši aborti, kādus medikamentus sieviete lietojusi, vai draugs vai vīrs neaizraujas ar sportā plaši izmantotajiem uztura bagātinātājiem, kas satur dažādus hormonus – par tiem ir atsevišķs stāsts... Vienmēr skaidroju, ka hormonus, ar kuriem ir pilna arī mūsu pārtika, var salīdzināt ar ūdenskrāsām – ja ūdenī iemet akmeni, to veikli var satvert un izcelt. Bet – pamēģiniet sasmelt no ūdens ūdenskrāsas! Tāpat arī hormoni no organisma izdalās ļoti ilgi, un tas ir viens no biežākajiem iemesliem, kāpēc pāriem neizdodas tikt pie bērniņa.

  Homeopātija ārstē cēloņus, nevis sekas.

  Cilvēks ir viens vesels, neatkarīgi no tā, kur viņam ir problēma. Jāņem vērā viss! Tāpēc nav būtiski, par ko sieviete sūdzas. Patiesībā mani pat kaitina jautājumi – vai homeopātija var palīdzēt, ja ir endometrioze vai olvadu saaugumi? Kad organisms kopumā daudzmaz sakārtojas un kļūst vesels un stiprs, tas spēj arī ieņemt mazuli, ja vien tam ir lemts notikt. Tāpat nav vienas receptes vai viena konkrēta preparāta, ko dotu visām sievietēm, kurām neiestājas grūtniecība... Pat galvassāpēm var būt simts un viens iemesls, tāpēc, cilvēku sīki un smalki neiztaujājot vairākas stundas, es viņam nevaru palīdzēt.

  Hormonālie preperāti un antibiotikas var izraisīt neauglību

  Pie manis nāk sievietes, kuras gadiem ilgi nav varējušas palikt stāvoklī vai kurām veiktas vairākas mākslīgās apaugļošanas – sešpadsmit, septiņpadsmit, pat trīsdesmit trīs reizes... Un – bez rezultāta. Toties manā praksē šobrīd gaidīšanas režīmā ir deviņdesmit otrais bērniņš. Situācijās, kad sievietēm pateikts, ka viņas pašas nekad nedzemdēs. Vai arī vīram ir bijusi pilnīgi neauglīga sperma, kas patiešām ir mūsdienās bieži sastopama problēma.

  Manuprāt, pats nejēdzīgākais iemesls, kāpēc sievietes nepaliek stāvoklī, ir jau minētie hormoni un hormonu preparāti, ko izraksta pārāk bieži un ko sievietes un arī vīrieši lieto.

  Piemēram, dermatologi bieži izraksta hormonālās ziedes... Homeopātu skatījumā tās ārstē sekas, bet neārstē slimības cēloni, līdz ar to organisms no hormonālām ziedēm kļūst tikai slimāks. Arī ginekologi reizēm pārāk vieglu roku nozīmē dažādus hormonu preparātus, ne tikai pretapaugļošanās tabletes. Hormoni apdullina visu organismu, bet sieviete tos tikai dzer, līdz kļūst pavisam iztukšota. Daudzas nepaliek stāvoklī kādreiz veiktu abortu dēļ. Arī antibiotikas, ko izraksta pa labi un pa kreisi, nogalina ne tikai sliktās baktērijas, bet padara neauglīgu spermu. Negatīvu ietekmi tās atstāj arī uz sievietes auglību. Savā praksē redzu, ka nereti sievietes organisms ļoti cieš no mākslīgās apaugļošanas – daudzām pēc tās tiek sabojāts vairogdziedzeris, sākas panikas lēkmes, svīšana, citas problēmas...

  Anglijas karaliskā ģimene jau gadsimtiem ārstējas tikai ar homeopātiju.

  Šajā ziņā esmu skarba, un mana pārliecība ir, ka neko nevajag darīt ar varu un viltu. Skarbi skan, bet, ja nav lemts – bērnu nebūs. Histēriska apsēstība ar vajadzību pēc mazuļa nav veselīgas personības iezīme. Bieži vien mazais ir tāda ārišķība, sabiedrības diktēta nepieciešamība. Vēlēties bērnu ir tikai iegriba, bet, vai viņš tev būs lemts, vai tu būsi viņam gatava psiholoģiski un emocionāli un vai tev viņu tiešām vajag, ir vēl būtiskāki jautājumi. Sieviete vai pāris nav ne ar ko sliktāki, ja viņiem nav bērnu. Pazīstu daudz brīnišķīgu laulātu pāru bez bērniem, kas dzīvo laimīgā laulībā. Katram dzīvē ir kaut kas savs nolemts, un neviens nav sliktāks tāpēc, ka viņam nav pēcnācēju.

  Noklusēšana apgrūtina preperāta piemeklēšanu

  Man svarīgi zināt sievietes slimību vēsturi un pašreizējās sūdzības. Tikpat būtiska ir ģimenes anamnēze par māti, tēvu un citiem radiniekiem, cik nu tālu katra zina, – vai bijuši audzēji, infekcijas, psoriāze un citas kaites, līdz pat katram sīkumam, ar ko cilvēks slimojis kopš bērnības... Pat pirms daudziem gadiem piedzīvota saindēšanās ar sēnēm atstāj iespaidu uz organismu! Tāpat kā jebkura trauma, avārija vai aborts, arī tas, kā cilvēkam iziet vēders un kā viņš svīst. Svarīgi zināt, kad sievietei sākušās mēnešreizes – desmit, vienpadsmit vai septiņpadsmit gados. Ja veiktas jebkādas analīzes, tas ir labi, ja nav – arī nekas, jo pati nosūtu uz analīzēm. Tāpat homeopātam svarīgi zināt par jebkādiem emocionāliem pārdzīvojumiem un kreņķiem, psiholoģisko stāvokli. Reizēm cilvēks noklusē kaut ko ārkārtīgi būtisku, un tas tiešām ļoti apgrūtina īstā preparāta atrašanu. Tāpēc jebkura lieta, ko izstāsta vizītes laikā, ir nozīmīga!

  Kad viss izrunāts, sāku meklēt preparātu, kas sakārtotu konkrēto organismu. Darbs ir ļoti ietilpīgs, jo jāatrod preparāts, kas darbojas tieši šim cilvēkam un viņa organismam.

  Homeopātijā nav vienota grafika, pēc kura strādāt, – katram cilvēkam tas ir individuāli.

  Var atnākt desmit sievietes ar sūdzībām par grūtībām tikt pie mazuļa, un katrai došu pilnīgi citu preparātu. Bet tikpat labi var atnākt desmit cilvēki ar dažādām sūdzībām un diagnozēm, bet viņiem visiem iedošu vienu preparātu. Kāds tas tieši būs – graudiņos, šķīdumā vai tabletēs, un cik ilgi vai bieži būs jālieto, arī nevaru iepriekš pateikt, jo var būt gan tā, gan tā. Redziet, man uz galda stāv homeopāta rokasgrāmata – tajā ir 2800 lapas, kurās aprakstīti dažādi simptomi, un jo vairāk mācies, jo vairāk saproti, ka ir arvien vairāk iespēju.

  Ārstēšanās no trīs mēnešiem līdz diviem gadiem

  To, cik ilgi jāārstējas, ir grūti paredzēt, jo to ietekmē tūkstoš iemeslu, arī ārējie faktori. Citiem pāriem tas izdodas ātrāk, citiem – ilgākā laikā. Īsākais periods, kad viss sakārtojas, ir trīs mēneši, ilgākais – divi gadi. Skaidrs arī tas – jo ilgāk cilvēks slimojis, jo ilgāks laiks vajadzīgs, lai atveseļotos. Ja sieviete vienkārši gada laikā nav palikusi stāvoklī un viņa nav veikusi nekādas manipulācijas, var palīdzēt apmēram trīs mēnešu laikā. Daudz ilgāk jāārstē sieviete, kurai iepriekš veikta mākslīgā apaugļošana, – tad vajadzīgi vismaz divi gadi. Esmu novērojusi: ja mazuli izdevies ieņemt, pateicoties homeopātijai, piedzimst pilnīgi citādi bērni – relaksēti, bez savilktām rociņām un kājiņām, kas guļ kā mazi Miķelīši. Arī gaidību laiks un dzemdības norit vieglāk, ja izmanto homeopātiskos preparātus. Starp citu, visiem skeptiķiem varu atgādināt, ka Anglijas karaliskā ģimene jau gadsimtiem ārstējas tikai ar homeopātiju.

  Kāpēc bērniņš NEPIESAKĀS?

  Sievietēm:

  • dzemdes vai olvadu patoloģijas;
  • seksuāli transmisīvās infekcijas;
  • hormonālie traucējumi;
  • endometrioze;
  • psihoemocionālie faktori.

  Vīriešiem:

  • hormonālie traucējumi;
  • ģenētiski iemesli;
  • smagas hroniskas slimības;
  • pārciestās dzimumorgānu iekaisuma slimības;
  • sēklinieku traumas un citi iemesli, kuru dēļ pietiekamā daudzumā nevar izstrādāties veseli, kustīgi spermatozoīdi.

  KUR un PAR CIK?

  Būt veselai un līdz ar to arī pavērt ceļu tikt pie bērniņa var palīdzēt:

  • homeopāte Dace Gaile, Rīgā, tālrunis: 29166377;
  • homeopāte Inguna Vecvagare, Rīgā, tālrunis: 29272581;
  • homeopāte Guna Blumberga, Rīgā, tālrunis: 28805158;
  • homeopāte Inga Grundmane, Rīgā, tālrunis: 29463494;
  • homeopāte Agrita Kalsnava, Rīgā, tālrunis: 26599794;
  • kā arī citi (meklē Latvijas Homeopātu asociācijas mājaslapā homeopatija.lv.).

  Cena par pirmo vizīti pie homeopāta svārstās vidēji no 50 līdz 150 eiro (taču ar daudziem homeopātiem par samaksu iespējama individuāla vienošanās). Atkārtota vizīte parasti ir lētāka.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

   

  Veselība - Parūpējies par savu sirdi!

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  AutoBild.lv

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+