Darbu Vakcinācijas projekta birojā pārtraucis procesu koordinators Pēteris Rimšs

Vakcinācija
Santa.lv
Santa.lv
24. februāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Pēc mēneša darbu Vakcinācijas projekta birojā personīgu iemeslu dēļ pārtraucis procesa koordinators Pēteris Rimšs, informē Veselības ministrija.

“Darbu projekta komandā esmu pārtraucis personīgu iemeslu dēļ. Vēlos uzsvērt, ka ticu vakcinācijas nepieciešamībai un vakcīnu pret Covid-19 drošumam un efektivitātei. Uzskatu, ka Vakcinācijas projekta biroja komanda ir pieredzējuši savu nozaru profesionāļi, kuru ieguldījums vakcinācijas procesā ir nepieciešams un būs novērtējams pēc kāda laika. Vēlu komandai izturību un spēku, lai projektu pabeigtu un sasniegtu mērķi: 70% vakcinētu pieaugušo Latvijas iedzīvotāju līdz vasaras beigām,” norāda līdzšinējais Vakcinācijas projekta biroja procesa koordinators Pēteris Rimšs.

“Mēneša laikā Pētera Rimša vadībā tika izstrādāts process senioru vakcinācijai, kas kalpos par pamatu nākošo prioritāro grupu vakcinācijas organizēšanai. Tāpat likts pamats vakcīnu piegāžu un pieprasījuma aprēķinu modelim, kas ļaus turpmāk plānot raitu vakcinācijas tempu. Izsaku pateicību par ieguldīto precīzo un rūpīgo darbu ārkārtīgi augstas intensitātes apstākļos,” uzsver Vakcinācijas projekta biroja vadītāja Eva Juhņēviča.

Vakcinācijas projekta biroja komandā tiks piesaistīti papildspēki līdzšinējā procesu koordinatora vietā, vispirms izvērtējot jau līdz šim iesniegtos pieteikumus iepriekš rīkotajā pretendentu atlasē darbam Vakcinācijas projekta birojā.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+