Ogres slimnīcā ambulatorie pakalpojumi atjaunoti pilnā apjomā

Ārkārtas situācija Latvijā
Ziņu aģentūra LETA
21. maijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Ogres slimnīcā atsākta plānveida ambulatoro pakalpojumu sniegšana pie visiem Ogres rajona slimnīcas Ambulatorās daļas speciālistiem, kā arī dažādu izmeklējumu veikšana.

Pacientu pieņemšana notiek tikai pēc pieraksta, un Ogres slimnīcas vadība aicina ievērot piesardzību – lietot sejas aizsargmasku, ieturēt divu metru distanci, kā arī dezinficēt rokas, apmeklējot slimnīcu.

Ogres slimnīcā atjaunoti klātienes plānveida ambulatorie pakalpojumi pie speciālistiem, kā arī uz visiem izmeklējumiem – rentgenu, ultrasonogrāfiju, doplerogrāfiju, mamogrāfiju, datortomogrāfiju, magnētisko rezonansi, osteodensitometriju un endoskopiju.

Ierodoties slimnīcā pacientam ir jāparaksta apliecinājums, ka nav vīrusa simptomu un cilvēks nav bijis kontaktā ar Covid-19 pozitīvu pacientu.

Sākotnēji priekšroka tiks dota pacientiem, kuriem vizīte pie ārsta vai izmeklējums tika atlikts valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas un noteikto ierobežojumu dēļ, kā arī pacientiem ar akūtām saslimšanām.

Atsāktas arī plānveida operācijas, uz kurām ierodoties, obligāts priekšnoteikums ir negatīva Covid-19 analīze, kas veikta pēdējo 48 stundu laikā. 

Autovadītāju veselības komisijas un ieroču komisijas darbu plānots atjaunot no šā gada 1. jūnija.

Kā vēstīts, 20. martā bez iepriekšēja brīdinājuma Veselības inspekcija (VI) veica pārbaudi Ogres slimnīcā ar mērķi veikt iestādes epidemioloģiskās drošības gatavības kontroli. Par iemeslu šai pārbaudei kalpoja atgadījums 16. martā, kad Ogres slimnīcas darbinieki pretēji valstī noteiktajai kārtībai paši mēģināja diagnosticēt Covid-19 un šim mērķim izmantoja eksprestestu, kas sniedza kļūdainu rezultātu.

Marta beigās pacientu saslimšanas ar Covid-19 dēļ Ogres slimnīcā uz īsu laiku bija slēgta internā nodaļa un pašizolācijā atradās 27 medicīnas darbinieki.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs