Skaisti trauki un piederumi galda klājumam

Virtuves blogi
Santa.lv
Santa.lv
15. novembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: No izdevniecības Žurnāls Santa arhīva
Šajā laikā, kad apģērbu veikali savā starpā sacenšas atlaižu un piedāvājumu daudzveidībā, arī trauku un mājas lietu veikaliem nekas cits neatliek, kā iekļauties straumē. Te gan jāsaka, ka šajos veikalos atlaides nekad nesasniedz tik galvu reibinošus augstumus kā apavu un apģērbu veikalos. Tomēr, lai papildinātu savu trauku skapi vai nopirktu sen gribēto galdautu, var atrast īsto brīdi arī tur.

Izvēle Nr. 1 – Iittala

Lempi glāzesIittala – slavens somu dizaina zīmols, par kura kvalitāti un ilgtspējību liecina kaut vai tas, ka joprojām tiek ražoti trauki, kuri radīti trīsdesmitajos gados. 

Meklēt var arī Iittala.com (kas ir oficiālā mājaslapa) gan www.ginalasinterjers.lv, kas ir Iittala pārstāvis Latvijā. Starp citu, arī atlaižu laikā cenas šeit būs zemākas. Un, protams, arī zīmola veikalā Rīgā, Aspazijas bulvārī 34.

Izvēle Nr. 2 – Marimekko

Vēl viens somu zīmols. Latvijā veikalu nav, bet ir mājaslapas, kurās var medīt atlaides. Te gan vairāk vērts ir skatīties uz audumiem (izmantojami spilveniem, aizkariem, galdautiem, īpaši piestāvēs vasaras mājai) un lietām virtuvei, nevis traukiem.
Marimekko bļoda

Izvēle Nr. 3 – H&M Home

H&M Home Latvijā ir neliels veikals t/c Rīga Plaza un tagad arī Galleria Riga, taču ir arī internetveikals, kur piedāvājums ir krietni vien lielāks.
Piemēram, dēlītis, kas noderēs ne tikai griešanai, bet arī siera plates pasniegšanai.

Izvēle Nr. 4 – Finnishdesignshop.com

Finnishdesignshop.com ir interneta veikals, kurā atrodami daudzi slaveni skandināvu zīmoli, un arī te neiztiek bez atlaidēm.

Menu sāls un piparu dzirnaviņas (komplektā 2 gab.), ļoti ērtas, labi maļ un smuki izskatās.

sāls un piapru dzirnaviņas

 

 

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+