Divas garšīgas adreses Barselonā

Virtuves blogi
Sandija Šēnberga
6. aprīlis, 2018
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Barselona Pelja
Barselona Pelja
Žurnāla PĒRLE galvenā redaktore Sandija Šēnberga dalās gardēžu pieredzē un atklāj divas, viņasprāt, labākās vietas Barselonā.

Tā kā Barselona ir viena no manām mīļākajām Eiropas pilsētām (Florenci gan tā izkonkurēt nespēj), esmu tur pabijusi diezgan daudzas reizes, un vienmēr gribas nobaudīt kaut ko jaunu. Reizēm gan jaunā baudīšana izgāžas un nonāku atpakaļ pie pārbaudītām vērtībām, no kurām divas ieteikšu arī jums.

paelja

Tātad – kas būtu Spānija bez paeljas?

Esmu nogaršojusi daudzas, bet iesaku sākt ar mazu krodziņu kas atrodas pašā tūrisma taku sirdī – tirgū. Paella Bar Boqueria.

paelja Spānija Barselona

Neliela vieta, ko, taisnību sakot, grūti nosaukt par krogu, bet – paeljas fantastiskas. Ja neesat lieli ēdāji, trijatā ņemiet divas mazās porcijas – būs ideāli. Paella Bar Boqueria lapa -  www.pepatomategrup.com

Jūras veltes Spānija Barselona

Otra lieta, ko, esot Barselonā, grēks nenogaršot – svaigas jūras veltes. To baudīšanai dodieties uz La Paradetta.

La Paradetta jūras veltes Spānija Barselona

Ļoti garšīgi, daudzveidīgi un demokrātiski, bez baltiem galdautiem un viesmīļiem. Jārēķinās, ka pirms atvēršanas mēdz būt rindas. No svaigo jūras velšu letes izvēlieties to, kas uzrunā, norādiet  pagatavošanas veidu un gaidiet, kad no virtuves tiks nosaukts jums iedalītais numuriņš. Tik garšīgus fritētos kalmārus kā šeit neesmu ēdusi nekur! Izvēle ir ļoti liela. Pievērsiet uzmanību darbalaikiem! www.laparadeta.com

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+