Ar labo ir jādalās

Virtuves blogi
Iveta Troalika
Iveta Troalika
1. decembris, 2017
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

torte
torte
Ar ēdienu tāpat kā ar prieku dalīties ir dabiski. Protams, reizēm visgardākā konfekte ir tā, kas apēsta slepeni. Bet ikviens gatavotājs taču zina, ka vienalga vai tas būtu kēkss vai cepetis, visgaršīgākais tas šķiet, kad tiek sadalīts gabaliņos un baudīts kopā ar ģimeni, draugiem vai domubiedriem.

Ar ēdienu, tāpat kā ar prieku, dalīties ir dabiski. Protams, reizēm visgardākā konfekte ir tā, kas apēsta slepeni. Bet ikviens gatavotājs taču zina, ka vienalga, vai tas būtu kēkss vai cepetis, visgaršīgākais tas šķiet, kad tiek sadalīts gabaliņos un baudīts kopā ar ģimeni, draugiem vai domubiedriem.
Šī cilvēcīgā vēlme dalīties tad arī ir iemesls, kādēļ radījām portālu IEVAS receptes. Pa šiem divdesmit pieciem gadiem, kopš pastāv izdevniecība Santa, mums ir sakrājušies tūkstošiem kvalitatīvu recepšu, kuras tagad pilnīgi bez maksas piedāvājam visiem kaislīgajiem ēstgatavotājiem. Arī tev!Tā kā ikvienu recepti mēs paši esam pagatavojuši, paši nofotografējuši, paši nogaršojuši un, ja atzinuši par labu, publicējuši vispirms kādā no izdevniecības žurnāliem un tagad te, portālā IEVAS receptes, mēs garantējam, ka tā izdosies.
IEVAS receptēs strādā daudzi gardēži, bet par kārtību, lai galdauts gluds, trauki tīri un ēdiens tiktu pasniegts silts, atbildu es – portāla galvenā redaktore Iveta Troalika. Ja vēlies man atrakstīt, lūk, mana e-pasta adrese: ievasreceptes@santa.lv!
Iedvesmojies un gatavo kopā ar mums!

Iveta

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+