• Šobrīd

  weather img

  Rīga +13°C

  Vidusjūras diēta kapsulās
  Cardioace logo

  Ar labo ir jādalās

  Virtuves blogi
  Iveta Troalika
  Iveta Troalika
  1. decembris, 2017
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  torte
  torte
  Ar ēdienu tāpat kā ar prieku dalīties ir dabiski. Protams, reizēm visgardākā konfekte ir tā, kas apēsta slepeni. Bet ikviens gatavotājs taču zina, ka vienalga vai tas būtu kēkss vai cepetis, visgaršīgākais tas šķiet, kad tiek sadalīts gabaliņos un baudīts kopā ar ģimeni, draugiem vai domubiedriem.

  Ar ēdienu, tāpat kā ar prieku, dalīties ir dabiski. Protams, reizēm visgardākā konfekte ir tā, kas apēsta slepeni. Bet ikviens gatavotājs taču zina, ka vienalga, vai tas būtu kēkss vai cepetis, visgaršīgākais tas šķiet, kad tiek sadalīts gabaliņos un baudīts kopā ar ģimeni, draugiem vai domubiedriem.
  Šī cilvēcīgā vēlme dalīties tad arī ir iemesls, kādēļ radījām portālu IEVAS receptes. Pa šiem divdesmit pieciem gadiem, kopš pastāv izdevniecība Santa, mums ir sakrājušies tūkstošiem kvalitatīvu recepšu, kuras tagad pilnīgi bez maksas piedāvājam visiem kaislīgajiem ēstgatavotājiem. Arī tev!Tā kā ikvienu recepti mēs paši esam pagatavojuši, paši nofotografējuši, paši nogaršojuši un, ja atzinuši par labu, publicējuši vispirms kādā no izdevniecības žurnāliem un tagad te, portālā IEVAS receptes, mēs garantējam, ka tā izdosies.
  IEVAS receptēs strādā daudzi gardēži, bet par kārtību, lai galdauts gluds, trauki tīri un ēdiens tiktu pasniegts silts, atbildu es – portāla galvenā redaktore Iveta Troalika. Ja vēlies man atrakstīt, lūk, mana e-pasta adrese: ievasreceptes@santa.lv!
  Iedvesmojies un gatavo kopā ar mums!

  Iveta

  Labākais eksperts rūpēm par urīnceļiem

   

   

  Veselība - Parūpējies par savu sirdi!

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  AutoBild.lv

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+