Kā pasargāt māju no negatīvās informācijas

Pārnākot no darba, rūpes jāatstāj ārpus mājas. Konsultē STELLA DREIŽE, bioenerģētiķe.
Bioenerģētika
Ieva Rāviņa
3. jūlijs

Drukāt

Saglabāt

Foto: Pixabay

Kādēļ mājās rodas negatīvā enerģija?

Ja māja uzbūvēta zemes tektoniskā lūzuma zonā, kur akumulējas enerģija, kas var saturēt ūdens āderu starojumu, zelta, vara, dzīvsudraba, dzelzs vai citu ķīmisko elementu piejaukumu. Mājokļa saimnieks, īslaicīgi uzturoties āderu starojuma zonā, jūt spēku pieplūdumu, gleznotājs, dzejnieks gūst radošu pacēlumu, taču, ilgstoši strādājot intelektuālu darbu, mācoties, rakstot referātu, grāmatu vai guļot āderu starojuma krustpunktā, saimnieks zaudē enerģiju, ātri nogurst, viņam ir traucēts miegs vai arī miegs ir dziļš, bet no rīta jūtas neizgulējies.

Nelabvēlīgo starojumu neitralizē spogulis, kas ar spožo pusi novietots uz leju, follija, laukakmeņi, istabas augi, latviskās zīmes un citi simboli.

Negatīvais starojums maksimumu sasniedz pilnmēnesī, un to ne vienmēr var pilnīgi neitralizēt, tāpēc gultu vai rakstāmgaldu nedrīkst novietot āderu krustpunktā. Tajā vietā var stāvēt trenažieris, uz kura trenējoties, cilvēks īslaicīgi gūs enerģijas pieplūdumu un attīrīs organismu; Ja ģimenē bieži strīdas, negatīvo enerģiju var atnest mājās no darba vai pēc konflikta sabiedriskajā transportā. Tā paliek pēc neapmierinātiem viesiem, uzkrājas ilgstošas slimības laikā. Ja mājokli enerģētiski neattīra, negatīvā enerģija saglabājas arī pēc telpu kapitālā remonta.

Ko darīt, lai pasargātu māju no negatīvās informācijas?

Pēc grūtas darbadienas darbā var padedzināt sveci, doties nelielā pastaigā un tikai pēc tam sēsties mašīnā, lai brauktu mājās. Pirms ienākšanas mājās piecas minūtes vēlams pastāvēt āderu krustpunktā – rituāls palīdzēs attīrīties no negatīvā aplikuma. 

Pārnākot mājās, jāpārvelk apavi, jāpārģērbjas, jānomazgā rokas un jānoskalojas dušā. Var nopeldēties atklātā ūdenstilpē.  

Novērtē rakstu

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs