Jūras akmens ar labām īpašībām — akvamarīns

Mājas maģija
Ievas Padomu Avīze
11. novembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Akmens, kas jūt saimnieka noskaņojumu: kad viņš ir labā omā, akmens kļūst dzidrs, bet, ja māc skumjas un vajā slimības, zaudē spozmi un kļūst duļķains.

Jūrnieki kopš seniem laikiem ticēja, ka no akvamarīna veidots amulets sargā no vētrām un palīdz uzvarēt jūras kaujās. Lai akmens spētu savam īpašniekam palīdzēt, tam ir jābūt klāt —  lai akmens pasargātu no ļaunas acs, tas esot jānēsā gredzenā uz rādītājpirksta, bet lai palīdzētu veselībai —  jāiestrādā kulonā.

Akvamarīna piecas labās īpašības:

  1. Šis akmens līdzsvarojot emocijas, mazinot bailes un fobijas.
  2. Vēlams mājās vai darbā uz galda turēt akvamarīna piramīdu, jo tā koncentrējot Visuma enerģiju. Pieskaroties šādai piramīdai, cilvēks uzņemot spēku.
  3. Akvamarīns palīdzot skaidri formulēt domas, attīstīt un apliecināt radošās spējas. Ja cilvēks jūtas noguris, bet dienas otrajā pusē viņam vēl jāuzraksta, piemēram, biznesa plāns, vēlams novietot sev priekšā akvamarīna kristālu  – pēc brīža radīšoties spēks un iedvesma iesāktā darba pabeigšanai.
  4. Dziednieki un vārdotāji akvamarīnu izmanto ūdens uzlādēšanai. Tīrā avota vai filtrētā ūdenī, ievietojot akvamarīnu, tas radot minerālūdenim līdzīgus burbulīšus.
  5. Ir cilvēki, kuri tic, ka kvarcs spēj dziedināt. Tā mainīgā krāsa esot labs katalizators, vai ir kuņģa un zarnu trakta vainas. Ja cilvēks sirgst, piemēram, ar gastrītu, nēsājot akvamarīna rotas, akmens kļūstot purva zaļš vai duļķains. Akmens esot spējīgs arī remdināt kuņģa un zobu sāpes, normalizēt vairogdziedzera un liesas darbību, tas labvēlīgi ietekmējot nieru funkcijas.

 

 

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs