Kulinārijas profesionāļi un entuziasti tiek aicināti uz virtuves piederumu Andeli

Tavai virtuvei
Santa.lv
Santa.lv
1. jūnijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Publicitātes foto
Uzņēmums Gemoss 13. jūnijā rīkos Andeli, kurā kulinārijas entuziasti, pavāri un konditori ir laipni aicināti andelēties, mainīties un tirgoties ar virtuves piederumiem.

Pirms ēdināšanas bizness uzsāk savu darbīgāko sezonu, HoReCa sektora uzņēmums Gemoss vēlas ieviest jaunu tradīciju – sanākt kopā un apmainīties ar lietām, kas pelnījušas otro iespēju, jo – kas vienam ir lieks, citam pašā laikā! 

‘’Ideja par Andeli radās, kad mēs paši iztīrījām mācību virtuves noliktavu un atradām virtuves un konditorejas inventāru, kas lietots tikai vienu reizi mūsu organizētajās meistarklasēs un semināros. Ko ar to visu iesākt? Kādam tas viss taču būtu ļoti noderīgs! Nolēmām neizmest lietas, bet dot tām jaunu vērtību,"  saka Gemoss vadītāja Ieva Treija. "Turklāt tieši tagad, kad esam izgājuši cauri jaunai krīzes pieredzei, piedzīvojuši vilšanos, kad nozare no valsts saņēma atteikumu par PVN samazināšanu, ir kaut kas jādara, lai vēl vairāk saliedētos un viens otru atbalstītu. Tāpēc nolēmām attīstīt ideju un aicināt visus sanākt kopā un mainīties, tirgoties, iedvesmot – tāds ir šīs Andeles mērķis,’’

Andelei aicināti pievienoties restorāni, kafejnīcas, konditorejas un bāri, kuros ir neizmantoti piederumi, piemēram, trauki, virtuves piederumi, katli, formas, kas kādam citam būtu noderīgi. Tirgoties varēs jebkura juridiska persona, bet apmeklēt Andeli varēs jebkurš kulinārijas entuziasts.

  • Kad? 13. jūnijs
  • Cikos? Sākums plkst.10 no rīta un beigsim plkst.17, ja vien pērles nebūs jau izpirktas.
  • Kur? Gemoss teritorija, Mūkusalas iela 73, Rīga.
  • Dalība: bezmaksas
  • Pieteikšanās un vairāk info par pasākumu e-pastā: marketings@gemoss.lv

Pieteikties Andelei var līdz 10.jūnijam.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+