VIDEO: Raimonda Paula dziesma Par pēdējo lapu iznākusi jaunā, dramatiskā izpildījumā

Kultūra
Santa.lv
Santa.lv
28. oktobris, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Dziedātāja Katrīna Gupalo
Foto: Jānis Škapars
Dziedātāja Katrīna Gupalo
Jaunu skanējumu Raimonda Paula dziesmai «Par pēdējo lapu» radījusi dziedātāja Katrīna Gupalo, kuras izpildījumā īpaši izcelts Jāņa Petera teksta smeldzīgais un dramatiskais vēstījums.

«Šis rudens ir ļoti atšķirīgs no citiem – šajā gadā īpaši jūtam vecās pasaules aiziešanu un ar skumjām atvadāmies no tās, gaidot un ticot, ka pēc smagās ziemas tomēr nāks pavasaris un jauna dzīve. Tieši caur šo dziesmu vēlējos izteikt to, ko mēs visi piedzīvojam un jūtam ik dienu šajā briesmīgajā pandēmijas laikā,»  savās pārdomās dalās Katrīna Gupalo. «Pēc skaistās vasaras, kurā nodziedāju daudz Imanta Kalniņa mūzikai veltītus koncertus, nolēmu, ka rudens nāks ar Raimonda Paula skaņām. Rudens Maestro kompozīcijās vienmēr skan ļoti īpaši – dziesmas Ances romance un Nenāciet klāt man rudenī jau sen ir manā repertuārā, nu pievienoju trešo – dziesmu Par pēdējo lapu»."

 

Mūzikas video tapšanā radošā komanda paļāvās uz intuīciju: «Iesēdāmies mašīnās un braucām bez konkrēta plāna atrast vispiemērotāko vietu filmēšanai. Vēl daudzviet koku lapas bija zaļas, un nekas neliecināja par dziesmā iekodēto noskaņu. Tā, braucot, kur acis rāda, līkumu līkumiem caur Krimuldas novada mežiem un pļavām, pēkšņi nonācām vienu lauku māju pievārtē – tādā kā šīs dziesmas paradīzē. Ārkārtīgi skaistie un košie etiķkoki un bagātīgi vīnstīgām noaugušais laukakmeņu mūris aiz tiem radīja perfektu oāzi mūzikas video tapšanai. Iepazināmies ar māju sirsnīgo saimnieci Rasmu un ar viņas mīļu svētību šajā īpašajā vietā tapa mūzikas video. Paldies viņai par to!»

Tuvākie Katrīnas Gupalo koncerti notiks 30. oktobrī kultūras pilī Ziemeļblāzma, 20. novembrī un 12. decembrī viesnīcā Grand Hotel Kempinski Riga, savukārt 28. novembrī un 26. decembrī Zeit koncertzālē Līgatnē. Visi koncerti notiks, ievērojot ar Covid-19 izplatības ierobežošanu saistītos nosacījumus.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+