Vai sīknaudu drīkst mest ziedojumu kastītē?

Ziedošana
Lolita Lūse
Ievas Padomu Avīze
20. septembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Man iekrājusies kārba ar sīknaudu: pa vienam centam, diviem, pieciem sakrājušies noteikti kādi 20 eiro. Kolēģe iesaka, lai saberu kādā ziedojumu kastītē – nauda vien ir. Bet man šķiet, ka tas būtu ļoti nepieklājīgi! Kas to lai pēc tam saskaita? Un par sīknaudas maiņu bankā, cik zinu, jāmaksā… Pajautājiet, lūdzu, kādai labdarības organizācijai, ko viņi domā par sīknaudas ziedošanu?

Ziedojumu kastītes ir lielisks veids, kā ikviens viegli un ērti var ziedot labdarībai jebkāda nomināla naudas vienības. Bieži vien neapzināmies, cik vērtīga ir sīknauda, ja kādam grūtībās nonākušajam līdzcilvēkam pietrūkst daži eiro, lai iegādātos dārgas zāles vai pārtikas paku krīzes situācijā.

Aicinām izvēlēties ziedot monētas tieši ziedojumu kastītē, jo Ziedot.lv ziedojumu kastītes, kas izvietotas veikalos un citās vietās, bez maksas inkasē inkasācijas firmas. Inkasenti visu saziedoto naudu nogādā bankā, naudas skaitīšanas iekārtas rūpīgi saskaita katru saziedoto centu un ieskaita ziedojumus Ziedot.lv bankas kontā.

Visu gadu var doties arī uz tuvāko Swedbank filiāli, kur var nodot skaidru naudu kā ziedojumu Ziedot.lv labdarības projektiem bez maksas.

Īpaši daudz cilvēku par labdarības iespējām interesējas ap Ziemassvētku laiku, kad bērni savas krājkasītes izvēlas noziedot, un viņus aicina tās pārbērt veikalos izvietotajās ziedojumu kastītēs vai atbraukt uz Ziedot.lv biroju, vai ziedot kādā labdarības akcijā.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs