Uzņēmējs Jānis Bergs: Esam paslēpušies aiz ekrāniem, robeža starp realitāti un iedomām kļuvusi grūtāk aptverama

Atziņas
Gundega Gauja
Gundega Gauja
11. janvāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Uzņēmējs Jānis Bergs
Foto: No izdevniecības Žurnāls Santa arhīva
Uzņēmējs Jānis Bergs
Kādas ir bijušas 2020.gada mācībstundas uzņēmējam un SAF Tehnika viceprezidentam Jānim Bergam?

«Pēdējos gados lielāko daļu sava laika esmu pavadījis, strādājot ASV, taču pandēmija man iemācīja, ka gluži veiksmīgi varu darīt savu darbu arī no dziļiem Latvijas laukiem. Esmu te arī pašlaik un ar pateicību to izbaudu. Joprojām dzīve Latvijā liekas drošāka un psiholoģiski mierīgāka. Gan tāpēc, ka savas mājas cilvēku sargā, gan arī tāpēc, ka šeit ir daudz mazāks iedzīvotāju blīvums, bet internets ātrāks nekā ASV.

Esam telekomunikāciju iekārtu ražotājs, un attālinātais darbs rada pieprasījumu pēc ātrākiem interneta pieslēgumiem, tāpēc par pasūtījumu trūkumu šogad nevarējām sūdzēties.

Profesionālā ziņā šis gads man iemācīja daudz precīzāk plānot savu laiku. Tagad, ja gribi kaut ko izdarīt, vairs nevar paļauties uz improvizāciju. Sapulcēm jārezervē laiks, tās ir jāplāno un pieņemtie lēmumi kārtīgi jāpieraksta. Tomēr jābūt arī gatavam strauji pieņemt lēmumus un rīkoties. Varbūt liekas pretrunīgi – prātīgi plānot, bet strauji rīkoties, bet tā ir šā laika svarīga iezīme, jo šis ir pārmaiņu un jaunu iespēju laiks.

Tomēr šogad bija daudz mazāk brīvības satikt citus cilvēkus, ceļot. Esam paslēpušies aiz ekrāniem, robeža starp realitāti un iedomām kļuvusi arvien grūtāk aptverama. Ir bijis jāmācās vairāk rūpēties par veselību un attiecībām ar tuvākajiem. Es ticu, ka šis murgs drīz beigsies, un tad gan svinēsim un ballēsimies uz nebēdu!»

 

 

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+