Sveču maģija – rituāli naudas un mīlestības vairošanai

Ezotērika
Kaija Zemberga
Ievas Stāsti
Ievas Stāsti
15. aprīlis
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Mēs katrs kaut reizi dzīvē esam veikuši sveču rituālu – veroties draiskajās sveču liesmiņās uz dzimšanas dienas kūkas, domās izteikuši vēlēšanos un nopūtuši sveces. Tā ir sveču maģija, kas gadsimtu gaitā kļuvusi par tradīciju. Nelielajā rituālā ietverti visi sveču maģijā svarīgie noteikumi – vēlmju noformulēšana, koncentrēšanās un vēlmju atlaišana.

Svece – Visuma ass

Sveces no dzīvnieku, arī zivju, taukiem gatavoja jau pirms 5000 gadiem. Viduslaikos parādījās sveces no bišu vaska, taču izejvielu trūkuma dēļ tās bija dārgas, un šos gaismas nesējus varēja atļauties tikai aristokrāti, turīgi ļaudis, baznīctēvi. 18. gadsimta beigās no kašalota galvas ieguva vaskveida vielu spermacetu, un no tās gatavotās sveces, atšķirībā no citu dzīvnieku taukiem veidotajām, bija daudz kvalitatīvākas – tās nepilēja, nekūpēja, neizdalīja nepatīkamu smaku. Spermaceta sveces dega ar vienmērīgu liesmu un bija lētākas par vaska svecēm. 19. gadsimtā franču ķīmiķis Mišels Ševrols izgudroja stearīna sveces, bet 19. un 20. gadsimta mijā zinātnieki iemācījās izdalīt vasku no naftas un ieguva parafīnu. Stearīnu savienojot ar parafīnu, ieguva augstvērtīgu izejvielu sveču ražošanai.

Sveču maģija ir tikpat sena kā dabisko gaismekļu izmantošana telpu apgaismošanai. Sveces maģiskos rituālos un dziedniecībā izmanto magi, šamaņi, zintnieki, dziednieki, dažādu reliģisko virzienu pārstāvji. Burvji uzskata, ka svece ir Visuma ass, kas savieno zemi un debesis. Tā ir vienotības simbols, kas piepilda dzīvi ar jēgu. Svece izstaro gara spēku, kas nes pozitīvu enerģiju, palīdz atbrīvoties no negatīvās enerģijas, noguruma, spriedzes. Uzskata, ka svece ir universāla sistēma, kurā apvienotas visas stihijas: liesma simbolizē uguni, kūstošs vasks – ūdeni, dūmi – gaisu, vasks – zemi. Svece rituāla laikā pastiprina tā maģisko iedarbību.

Sveču maģija ir viens no pieejamākajiem un vienkāršākajiem maga instrumentiem veiksmes, mīlestības pievilināšanai, veselības uzlabošanai, noskauduma noņemšanai, telpu attīrīšanai.

Apgūstot vienkāršus paņēmienus, ar sveču maģiju var uzlabot materiālo stabilitāti, piesaistīt mīļoto cilvēku, tā var palīdzēt atrast darbu, stiprināt dzīves spēkus, novērst netaisnību, vairot seksuālo enerģiju. Pirms rituāla vēlams izveidot nelielu altāri, uz kura novieto sveci. Tā var būt neliela koka vēlmju kaste, uz kuras var iegravēt zīmes, simbolus, kas pastiprina maģijas iedarbību. Rituāla laikā vēlams koncentrēties uz mērķi, ko cilvēks vēlas ar to sasniegt. Jāseko sveces liesmai, caur kuru virzās enerģētiskā plūsma. Vienmērīga liesma norāda uz to, ka rituāls norit veiksmīgi, vēlēšanās ir noformulēta pareizi. Ja liesma periodiski raustās, tas nozīmē, ka rituāla norisē pieļautas neprecizitātes – vēlme jāizsaka citiem vārdiem, rituāla veikšanai jāizvēlas cita diena vai Visums dod zīmi, ka cilvēks bez tā var iztikt. Slikta zīme ir tā, ja sveces dakts uzreiz neaizdegas – šādā gadījumā vēlams pārtraukt rituālu, jo tas kādam var kaitēt.  

Rezultāts būs stiprāks, ja sveču maģijā izmanto no bišu vaska tecinātas sveces. Degot tās harmonizē telpu, attīra mājokli un iemītniekus no negatīva aplikuma. Vaska svecē ir aktīvas vielas – propoliss, dabiskie sveķi, ēteriskās eļļas, kas aromatizē telpu, atbrīvo no mikrobiem, izdala apkārtējā vidē negatīvi lādētus jonus. Bieži rituālos izmanto baznīcas sveces. Tās nedrīkst lietot ļaunos nolūkos – ja maga nodoms ir kaitēt citiem, viņš riskē ar savu veselību un labklājību. Rituālos izmanto arī īpašas sveces, uz kurām iegravētas spēka zīmes, simboli, rūnas, zodiaka zīmes. Sveču maģijā īpaša uzmanība jāpievērš sveces krāsai, jo tā ietekmē čakras – cilvēka biolauka psihoenerģētiskos centrus, caur kuriem notiek enerģijas apmaiņa starp cilvēka iekšējo un ārējo pasauli, Visumu. Tāpat krāsa ietekmē notikumu gaitu un palīdz sakārtot dažādas dzīves jomas. Pirms rituāla vēlams izvēlēties krāsu salikumu, kas atbilst mērķim, ko cilvēks vēlas sasniegt. Vēl viens svarīgs nosacījums – ar rokām darinātas sveces ir piesātinātas ar radītāja enerģiju, tāpēc, ja ir iespēja pašiem veidot burvju artefaktu, noteikti tas ir jādara. Cilvēks tajā ieliek ļoti jaudīgu enerģijas lādiņu.

Sveces krāsas kods

 • Baltā ir universāla krāsa, ko maģijā var izmantot visiem mērķiem. Baltā ir gudrības, tīrības, nevainības simbols. Sveču maģijā to lieto, lai attīrītos, atbrīvotos no šaubām, stiprinātu veselību, dziedinātu gan fizisko ķermeni, gan dvēseli. Baltā krāsa dod enerģiju, mundrumu, tā ir aizsardzības, garīguma, šķīstības krāsa. Dedzinot baltu sveci, var uzzināt patiesību. Ar baltu sveci vēlams zīlēt sievietēm, kas vēlas no mīļotā saņemt saderināšanās gredzenu. 
 • Melno krāsu intuitīvi uztver kā ļaunuma zīmi.  Ezoterikā tā ir atriebības un soda simbols. Burvji to izmanto, lai sodītu likumpārkāpēju, ar tās palīdzību izsauc mirušo dvēseles. Melnas krāsas sveces izmanto melnajā maģijā, bet ar to palīdzību var arī atbrīvot no lāsta, noņemt piebūrumu. Melnā svece ir lielisks palīgs cīņā ar šķēršļiem, tā atbrīvo no negatīvās enerģijas, paātrina atveseļošanos no slimības. To nedrīkst izmantot rituālos, par kuru rezultātu cilvēks nav pārliecināts. Burvji iesaka dedzināt melnu sveci pārdomu brīžos, kad ir jārisina sarežģīti jautājumi, cilvēks vēlas panākt taisnību. Melnā krāsa meditācijas procesu padara dziļāku. Melno sveci dedzina rituālos, kuru nolūks ir atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem, piemēram, azartspēļu atkarības, jo šī krāsa piesaista un absorbē slimības, negatīvo enerģiju. 
 • Sarkanā ir kaisles un mīlestības krāsa. Sveču maģijā, izmantojot sarkanus atribūtus, tiek veidotas un stiprinātas mīlestības saites, tā palīdz iedegt kaisles dzirksti pabalējušā kopdzīvē.

Sarkanā krāsa palīdz ne tikai izveidot jaunas attiecības, bet arī atgriezt zaudētas jūtas, veicina libido.

Mīlas maģijā ieteicams dedzināt divas sarkanas sveces, jo tās simbolizē pāri. Sarkanā krāsa ezoterikā ir uzvara pār ļaunumu, tā simbolizē dzīvības spēkus, veselību, palīdz piepildīt vēlmes, sasniegt mērķus. Sarkano sveci vēlams dedzināt pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas, tā palīdz gūt panākumus biznesā, piesaista veiksmi, uzlabo finansiālo situāciju. Veroties sarkanas sveces liesmā, mazinās nogurums un atjaunojas darba spars. Ezoteriķi iesaka dedzināt sarkanas sveces tad, kad viss krīt laukā no rokām, ir sajūta, ka mājās spokojas, cilvēkam traucē kādi ārēji apstākļi. Sarkanās sveces liesma atbrīvo mājokli no ļauniem spēkiem.

 • Oranžā krāsa simbolizē saules gaismu, prieku, veiksmi, panākumus. Tā palīdz kļūt uzņēmīgākam, gūt pārliecību par saviem spēkiem, dāvā cerību un spēku sākt galvu reibinošus projektus. Šī krāsa stiprina draudzību un palīdz atrast biznesa partnerus, kā arī papildina darbā zaudētās enerģijas krājumus, stiprina veselību. Šī krāsa piesaista pozitīvu enerģiju, apvelta ar šarmu, palīdz pielāgoties pārmaiņām. Oranžu sveci vēlams dedzināt pirms gaidāmā ceļojuma, tās liesmā ieteicams raudzīties sievietēm, kas vēlas atbrīvoties no liekā svara un mainīt imidžu.  
 • Dzeltenā krāsa simbolizē drosmi, pašaizliedzību, pārliecību, intelektu. Tā stiprina prāta spējas, attīsta radošo potenciālu. Rituālu ar dzeltenas krāsas sveci vēlams veikt studentiem, jo pēc tā būs vieglāk apgūt sarežģītu mācību materiālu, nokārtot eksāmenus. Dzelteno sveci vēlams dedzināt pirms publiskas uzstāšanās, nozīmīgas tikšanās, darba intervijas, došanās tālā ceļā. Sportisti, veroties dzeltenas sveces liesmā, var lūgt spēku un veiksmi pirms svarīgām sacensībām. Dzeltenā krāsa ir prieka un optimisma avots, tāpēc vēlams to iedegt, kad mājās ir viesi. Sveču maģijā šo krāsu izmanto, lai uzlabotu attiecības starp laulātajiem, jo spilgtais tonis rada harmoniju, savstarpēju sapratni, cieņu. Dzeltenā svece ģimenei nodrošina finansiālu labklājību, komfortu, omulīgu, draudzīgu atmosfēru.
 • Zaļā svece veicina naudas plūsmu, sola veiksmi biznesā, palīdz atrast labu darbu, pakāpties pa karjeras kāpnēm. Maģiskas darbības ar zaļu sveci palīdz atbrīvoties no slimības, iegūt mūžīgo jaunību. Zaļa svece ar dzeltenu nokrāsu jādedzina, lai atbrīvotos no dusmām, ļaunuma, skaudības, bailēm, greizsirdības, alkatības. Zaļā krāsa veicina auglību, tā palīdz saimniekot piemājas zemītē, audzēt lopus un apstrādāt zemi. Sveces liesma dāvā iedvesmu un radošas idejas. Smaragda krāsas svece simbolizē mīlestību, sasniegumus un spilgtas emocijas, tāpēc to vēlams iedegt, kad šķiet, ka ikdienas rutīna ir laupījusi prieku un emociju dzirksti.
 • Lai uzlabotu attiecības ģimenē, iegūtu laimi, mieru, harmoniju, rituālā var izmantot gaišzilas sveces. Tā ir pārliecības, miera, mierinājuma krāsa. Sveces liesma stimulē garīgu izaugsmi, attīstīta ekstrasensorās spējas, palīdz ieraudzīt nākotni. Gaišzilu sveci vēlams dedzināt tiem, kam trūkst pacietības, iedvesmas, kas vēlas atbrīvoties no garīgām mokām. Šādas krāsas sveces dedzina spirituālos seansos. Sieviete var iedegt gaišzilu sveci un, skatoties tās liesmā, domāt par savu mīļoto, tādējādi veicinot ciešāku tuvību, pieķeršanos. Tirkīzzila svece palīdz attīrīt dvēseli, rosina labas pārmaiņas.
 • Lai pārtrauktu nelabvēlīgu notikuma attīstību, attīrītos no uzmācīgām, negatīvām domām, emocijām, saprātīgi novērtētu situāciju, vēlams aizdedzināt zilu sveci. Šī krāsa sargā no ļauniem spēkiem, dāvā cerību atveseļoties no slimības. Zila svece modina žēlsirdību, palīdz atbrīvoties no vainas izjūtas. To vēlams dedzināt garīgas prakses, meditācijas laikā. Zilas sveces liesmiņa piesaista pravietiskus sapņus, palīdz rast atbildes uz sarežģītiem jautājumiem.
 • Maģijā viena no spēcīgākajām ir violetās krāsas svece. Tā palīdz attīstīt radošās un ekstrasensorās spējas.

Šī krāsa dod spēku grūtību pārvarēšanai un veicina labvēlīgu notikumu attīstību.

Maģijā šis tonis palīdz kontaktēties ar paralēlās pasaules būtnēm, paredzēt nākotni. Violeta svece palīdz atklāt talantus, paplašināt apziņu, pieņemt lēmumu. Vēl tā sargā no maģiska uzbrukuma un attīra cilvēku no negatīvas enerģijas.

 • Ne mazāk spēcīga ir purpura krāsa. Tā pastiprina maģiskās spējas, paātrina maģiska rituāla rezultātu. Purpura krāsas sveci dedzina spiritiskos seansos, zīlējot nākotni. Tā atbrīvo no burvestības spēka, slimības.
 • Dedzinot brūnu sveci, risina mājokļa problēmas. To vēlams dedzināt, kad cilvēks vēlas sakārtot nekustamā īpašuma jautājumus. Veroties sveces liesmā, var lūgt par mīļdzīvniekiem – rituāls atgriezīs mājās noklīdušu kaķīti, sunīti, palīdzēs uzlabot mājdzīvnieka veselību. Brūnā krāsa palīdz iegūt pārliecību, novērš briesmas, rada līdzsvaru starp iekšējo un ārējo pasauli. Tā jādedzina pirms tiesas sēdes, brūnais tonis palīdz atrast pazudušu priekšmetu.
 • Rozā ir laimes, mīlestības, draudzības un maiguma simbols. Tā ir romantikas un jutekliskuma krāsa. Veicot maģisku rituālu ar rozā sveci, tiek stiprinātas laulības saites. To var dedzināt pirms randiņa, jo šī nelielā maģiskā viltība palīdzēs radīt garīgo tuvību starp vīrieti un sievieti. Rozā sveces liesmā vēlams skatīties pēc strīda, jo tā palīdz samierināt strīdniekus, atrast kompromisu. Rituāla maģisko efektu pastiprina vaska izstrādājums ar rožu ēterisko eļļu.
 • Pelēka ir neitrāla krāsa, kas piemērota cilvēkiem, kuri vēlas sakārtot domas, izprast savas jūtas. Pelēku sveci dedzina relaksējošas meditatīvas prakses laikā, īpaši vēlams to iedegt pēc grūtas darbadienas.
 • Sudraba krāsa pastiprina Mēness spēku. Tā palīdz iegūt stabilitāti, uzlabo attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem. Sveces enerģija atbrīvo no negatīva aplikuma, uzlabo pašsajūtu, vairo vitalitāti.
 • Magi iesaka sievietēm rituālos izmantot zelta sveci. Tā palīdz iegūt laimi, bagātību, dāvā apņēmību un noskaņo panākumiem, uzvarai.

Sveču maģija ir radošs process, un pēc sajūtām rituālā var izmantot divu vai vairāku krāsu sveču kombinācijas. Piemēram, materiālās stabilitātes nodrošināšanai var lietot oranžo un zaļo sveci. Pirmā sola veiksmi, bet otrā – nodrošināt naudas plūsmu. Magi ezoterikas seansos izmanto arī divu vai pat trīs krāsu sveces: melnbalto sveci dedzina, lai atbrīvotos no ļauniem spēkiem un uzlabotu noskaņojumu, bet sarkanbaltzaļas sveces spēks palīdz attīstīt biznesu un veidot karjeru. Mīlestības rituālam var piemeklēt sveci cilvēka figūras veidā. Šim nolūkam magi iesaka izmantot gaišzilu (laime), baltu (uzticība), sarkanu (mīlestība) un rozā (sapratne) sveci.

Rituāli ar svecēm

Sveču maģija ir viens no vienkāršākajiem praktiskās ezoterikas virzieniem. Tam nav vajadzīgas īpašas spējas, sakrālas zināšanas. Sveču maģija ir nekaitīga, tā nevar nodarīt pāri cilvēka karmai, taču, lai rituāls dotu vēlamo rezultātu, ir jāievēro vairāki nosacījumi.

 • Nedrīkst vēlēt otram ļaunu, kaitēt. Nav vēlams veikt rituālu dīkas ziņkārības pēc.
 • Ja cilvēks ir pārliecināts par savu spēku un spējām, viss izdosies.
 • Rituālu vēlams veikt klusā vietā, kur neviens netraucē.
 • Izmanto jaunas konkrētam nolūkam pirktas sveces. Vaska izstrādājumi telpas dizainam, dedzinātas vai ilgstoši skapī stāvējušas sveces ir uzņēmušas mājinieku enerģiju un var negatīvi ietekmēt rezultātu.
 • Rezultāts ir atkarīgs no mēness fāzes. Augošā mēnesī veic rituālus naudas, enerģijas, mīlestības piesaistīšanai, kā arī jaunu projektu, radoša darba veiksmīgai uzsākšanai. Dilstošā mēnesī sveču maģija palīdz atbrīvoties no slimības, novērst šķēršļus, nepatikšanas. Pilnmēness laikā var veikt jebkādus burvju trikus.
 • Rituālā lietotajai svecei ir jāizdeg. Ja pēc procedūras tā noteiktā laikā ir jānodzēš (sveci nedrīkst nopūst), izdeguli nedrīkst izmantot citam rituālam. Taču to var lietot, veicot analoģisku maģisku darbību.
 • Lai stiprinātu maģisko efektu, var iegādāties sveces ar simboliem, vārdiem, rūnām, latvju zīmēm vai arī tās var iegriezt pats. Svecei var pievienot ēterisko eļļu, augu izejvielas, akmeņus. Lai rezultāts būtu ātrāks, vēlams izmantot tievas sveces, kas ātri izdeg. Pēc kāda laika vēlams rituālu atkārtot.
 • Uzmanīgi jānoformulē vēlēšanās, vēlmei ir jābūt skaidrai, nedrīkst pieļaut divējādu tulkojumu. Maksimāli precīzi ir jāiztēlojas, ko cilvēks vēlas sasniegt, precīzi vizualizējot vēlamo rezultātu. Lielāks spēks ir skaļi izteiktam nodomam.
 • Ļoti svarīga ir rituāla nobeiguma fāze – kad vēlme ir izteikta, svece nodzisusi, nodoms ir jāatlaiž kā Debesu kancelejai nosūtīta vēstule vai par to ir jādomā kā par notikušu faktu. Piemēram, man ir laba veselība, man ir jauns auto.

Rituāls mājokļa attīrīšanai

Rituāls notiek divos posmos – pirmajā attīra telpu no negatīvās enerģijas, bet otrajā – harmonizē mājokli. Ņem baltu, melnu vai divas vaska sveces dzeltenā krāsā. Svecē var iegriezt atbilstošu latvju zīmi vai rūnu. Vispirms ar degošu melnu vai vaska sveci no ārdurvju sliekšņa pretēji pulksteņrādītāja kustības virzienam izstaigā telpas, īpašu uzmanību pievēršot tā saucamajiem portāliem – durvīm, logiem, spoguļiem, ventilācijas lūkām, telpu stūriem, kur vairāk koncentrējas negatīvā enerģija. Kad ar melno sveci ir izstaigāta telpa, aizdedzina balto vai otru vaska sveci un šoreiz ar to, sākot no durvīm, izstaigā telpas pulksteņrādītāja kustības virzienā.

Arī šoreiz īpašu uzmanību pievērš vietām, kur vairāk koncentrējas negatīvā enerģija.

Rituāla laikā pēc paša izvēles var skaitīt vārdus – var izdomāt savus vai grāmatās sameklēt atbilstošus buramvārdus. Svarīgi telpu attīrīšanas procesa laikā vizualizēt, kā sadeg melnais negatīvās enerģijas zirnekļu tīkls, un pēc tam iztēloties, kā katrs mājas stūrītis piepildās ar maigu, omulīgu gaismu, kā mājoklis uzelpo, iztaisnojas, piepildīts ar jūsu uzmanību un labajām domām. Pēc enerģētiskās tīrīšanas telpas var izkvēpināt ar degošu kadiķi vai citu kvēpekli, izmazgāt ar sālsūdeni. 

Rituāls naudas vairošanai

Lai maciņā būtu vairāk naudas, iegādājas zaļu un baltu sveci. Tās novieto 25 centimetru attālumā vienu no otras un aizdedzina, izmantojot vienu sērkociņu. Vispirms aizdedzina zaļo, kas simbolizē naudas enerģiju, pēc tam balto, kas apzīmē rituāla vadītāju vai magu. Sveces dedzina 10–15 minūtes un rituāla laikā iztēlojas, kā kontā vai maciņā ieplūst nauda, var Visumam lūgt ideju, kā naudu nopelnīt. Pēc noteiktā laika sveces liesmu noslāpē un novieto citiem nepieejamā vietā. Rituālu veic katru dienu desmit dienas, un katrā nākamajā reizē samazina attālumu starp svecēm. Pēdējā dienā sveces atrodas blakus viena otrai. Nobeigumā tās sasien kopā ar zelta lenti un noslēpj drošā vietā. Rituāla laikā ir izveidots naudas talismans, kas palīdzēs uzlabot finansiālo stāvokli.

Sveču maģija mīļotā pievilināšanai

Rituālu mīļotā cilvēka pievilināšanai veic augošā mēnesī. Iegādājas sarkanu vai rozā sveci. Telpā aizdedzina vīraku, blakus svecei novieto rozā kvarcu un apkaisa to ar rožu ziedlapiņām. Tad aizdedzina sveci un apmēram desmit minūtes veras sveces liesmā, domājot par savu izredzēto, vēlamo kaislības objektu, un skaļi skaitot burvju vārdus: Mēs esam viens otram radīti; Mēs vienmēr būsim kopā; Mēs vienmēr mīlēsim viens otru; Tu esi kopā ar mani utt. Pēc tam sveci nodzēš un rituālu atkārto vēl četras reizes tajā pašā dienā.

Sveču maģija katrai dienai

Šis ir viens no populārākajiem sveču maģijas rituāliem, ko veic nedēļu, katru dienu no rīta vai vakarā dažas minūtes veroties sveces liesmā, izmantojot citas krāsas sveci. Pastāv uzskats, ka uguns attīra dvēseli, vasks uzlabo veselību, bet dakts dedzināšana paplašina apziņu un uzlabo intelektu.

 • Pirmdienā aizdedzina baltu vai sudraba sveci, un rituāla laikā padomā par savstarpējām attiecībām, to veidošanu, uzlabošanu, ģimenes stiprināšanu, sapratnes veicināšanu starp laulātajiem, mājas mieru un omulību.
 • Otrdienā dedzina sarkano sveci, kas ir neizsīkstošas enerģijas simbols. Tā palīdz īstenot projektus, dāvā jaunas idejas, uzlabo intīmās attiecības. Sarkanās sveces liesmiņai var lūgt stiprināt pašapziņu, vairot drosmi, spēju atrisināt psiholoģiskas problēmas.
 • Trešdienā aizdedzina dzelteno sveci, kas aktivizē prātu un komunikācijas spējas. Rituāla laikā var domāt par karjeru, attiecībām ar cilvēkiem.
 • Ceturtdienā aizdedzina zilu vai oranžu sveci. Šajā rituālā sveces garam var lūgt palīdzību dziļāk izprast savstarpējās attiecības, var atnāk atbilde, kā tās uzlabot. Zilā svece palīdz attīrīties no negatīvās enerģijas, ļaunas acs, savukārt oranžā – uzlabo veselību, atbrīvo no vilšanās, aizvainojuma negodīgas apsūdzības gadījumā.
 • Piektdienā veic rituālu ar zaļo vai rozā sveci. Zaļā dāvā veiksmi, labklājību, tāpēc liesmiņai var lūgt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar materiālās situācijas uzlabošanu, karjeru, veiksmi biznesā un zinātnē. Savukārt rozā svece uzlabo fizisko un garīgo veselību, dāvā mīlestību, uzticību, harmoniju partnerattiecībās.
 • Sestdien vēlams lūkoties violetas sveces liesmā, jo tā palīdz izdziedināties no slimības, veicina garīgo pilnveidošanos, dāvā spējas ieraudzīt savu nākotni.
 • Svētdienā dedzina dzeltenu vai zelta sveci, kas simbolizē laimi un materiālo labklājību. Svētdienā svecei ir jāizdeg līdz galam, lai neaizbiedētu laimi. Septiņu dienu rituālu ieteicams veikt septiņas nedēļas pēc kārtas.
Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+