Rimi Rīgas maratona trase Maratons Mežaparkā – ieskrien estrādē!

Skriešana
Santa.lv
Santa.lv
3. maijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Lauris Vīksne
Tradicionālajos Rimi Rīgas maratona norises datumos maijā pasākuma organizatori šogad piedāvās pandēmijai atbilstošu un epidemioloģiski drošu risinājumu skriešanai klātienē – skriešanas trasi Maratons Mežaparkā.

Sadarbībā ar SIA Rīgas Meži veidotajā 5 km garajā un mērītajā trasē dalībnieki sev vēlamā un iepriekš rezervētā laikā varēs izskrieties no 8. līdz 16. maijam. Trase vīsies cauri kultūras un atpūtas parka Mežaparks centrālajām alejām un Lielajai estrādei, ar laika mērīšanas iekārtu palīdzību automātiski fiksējot dalībnieku trasē pavadīto laiku, kā arī bez maksas iemūžinot īpašo Lielās estrādes amfiteātra šķērsošanas brīdi. Par īpašajiem ar čipiem aprīkotajiem numuriem, kas ļaus automātiski fiksēt trasē pavadīto laiku un nodrošinās iespēju tikt pie Estrādes foto, rūpēsies Rimi Rīgas maratona tehnoloģiskais partneris Tet. Rezervēt laiku trases izskriešanai un iegādāties numurus, kurus skrējēji saņems ar DPD kurjerpasta palīdzību, iespējams maratona oficiālajā mājaslapā.

Ideju klātienes skriešanas trasei organizatori aizguvuši no Latvijas slēpošanas trasēs ziemas laikā izplatītās prakses, kas iespēju pandēmijas laikā izslēpoties klātienē piedāvāja, ļaujot rezervēt laiku trasē.

“Ar SIA Rīgas Meži un kultūras un atpūtas parku Mežaparks mums ir izveidojusies veiksmīga sadarbība daudzu gadu garumā. Arī jaunā starptautiski sertificētā 42 km trase, kuru maratonisti varēs izbaudīt 29. augustā, vīsies cauri Mežaparkam un Lielajai Estrādei. Mums likās tikai loģiski dot iespēju jebkuram skrējējam, ne tikai maratonistiem, izbaudīt šo maģisko vietu – Mežaparka Lielo estrādi, kura ikdienā apmeklētājiem ir slēgta. Ceram, ka iespēja izskrieties klātienē, mērītā trasē ar iespēju iemūžināt sevi Estrādē, skrējējiem liksies aizraujoša pat šajā situācijā, kad  starts katram savs un jāievēro distancēšanās,” ideju par trasi izklāsta Rimi Rīgas maratona direktors Aigars Nords.

Trase Maratons Mežaparkā ar numuriem

Mērīta trase “Maratons Mežaparkā” 5 km garumā skrējējiem būs atvērta no 8. līdz 16. maijam laikā no plkst. 7.00 rītā līdz pat 21.00 vakarā katru dienu. Lai rezervētu laiku trases izskriešanai, kā arī fiksētu trasē pavadīto laiku, iekļūtu Mežaparka Lielajā estrādē un iegūtu piemiņas foto, skrējējiem nepieciešams iegādāties numuru Rimi Rīgas maratona oficiālajā mājaslapā www.rimirigamarathon.lv.

Numuri tiks personalizēti, un uz tiem būs uzdrukāti skrējēju vārdi. Kārtas numuri paredzēti skrējēju atpazīšanai fotogrāfijās, kuras būs iespējams lejupielādēt bez maksas www.sportfoto.com. Ar numuru trasi varēs izskriet vienu vai vairākas reizes, turklāt organizatori piedāvā skriet ne tikai 5 km, bet arī 10 km, 15 km vai vairāk. Dalībnieku trasē pavadītie laiki tiks fiksēti un apkopoti par katru apli jeb katriem 5 km, kā arī publicēti maratona mājaslapā. Numuri dalībniekiem tiks izsūtīti ar maratona oficiālā kurjerpasta DPD starpniecību.

Rimi Rīgas maratons šogad augustā notiks bez masu starta

Rimi Rīgas maratona organizatori atgādina, ka pandēmijas dēļ maratons šogad pārcelts uz vasaras izskaņu – 28. un 29. augustu. Organizatori paredz, ka pulcēšanās ierobežojumi joprojām saglabāsies, tāpēc 31. Rimi Rīgas maratonu plāno rūpīgi bez masu starta ar ierobežotu dalībnieku skaitu, lai tiktu ievēroti visi epidemioloģiskās drošības pasākumi. Reģistrēties Rimi Rīgas maratona 42 km,  pusmaratonam, 10 km, 5,5 km un Ģimeņu skrējienam iespējams jau tagad oficiālajā maratona mājaslapā www.rimirigamarathon.com.

Reģistrācija būs atvērta līdz 15. augustam vai dalībnieku limita sasniegšanai atsevišķās distancēs. Rimi Rīgas maratona organizatori aicina dalībniekus gatavoties maratonam un aktīvi izmantot gan virtuālā Skriešanas kluba treniņu programmu, gan arī izaicinājumus, kuri motivē kustēties ikdienā.

Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+