Patiess stāsts. Pēc permanentā make-up jūtos kā klauns

Skaistums
Laura Kalniņa
2. aprīlis, 2020
1 komentārs

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Par savu nepatīkamo pieredzi ceļā uz brīnumainajām pārvērtībām atklāti stāsta reāla latviešu sieviete, kas izvēlējās palikt anonīma (vārds ir mainīts).

Stāsta Daina, 46 gadi:

«Pirms diviem gadiem nolēmu veikt permanento make-up uzacīm, jo biju nogurusi katru dienu speciāli celties agrāk, lai savestu kārtībā savas uzacis. Dabisko uzacu man tikpat kā nav, matiņi ir izkrituši un jauni vairs neaug. Ja speciāli neiezīmēju savas uzacis, izskatījās, ka man to nav vispār.

Parasti neizvēlos lētos piedāvājumus, taču šoreiz noriskēju, jo draudzene par ļoti pievilcīgu naudu bija tikusi pie lieliskām uzacīm. Nolēmu riskēt un pieteicos uz vizīti. Zināju, ka tas ir kaktu kantoris, bet īsti neaptvēru, ar ko īsti riskēju. Biju redzējusi, cik labs rezultāts ir draudzenei, un gribēju tieši to pašu.

Vizītes laikā ļoti uzticējos meistarei. Kad viņa man jautāja, ko un kā vēlos, teicu: taisiet, kā jums šķiet labāk…

Tad meistare ieminējās, ka varētu manu uzacu līniju veidot mazliet augstāk, nekā tā man ir dabiski, – tad izskatīšoties efektīgāk.

Neiebildu, jo nevarēju iedomāties, ko īsti tas nozīmē.

Kad uzacis bija ietetovētas, meistare uzreiz brīdināja, ka šis ir tikai pagaidu rezultāts, īstais efekts būšot redzams pēc pāris nedēļām, kad krāsa iesēdīsies. Tā arī to uztvēru, slēpos aiz lielām saulesbrillēm un mierināju sevi ar domu, ka mani sagaida skaists rezultāts. Jā, uzacu krāsa ar laiku tiešām kļuva dabiskāka, taču problēma ir cita – manas piepaceltās uzacis izskatās nedabiski, ir mainījusies seja… Izskatās tā, it kā es nemitīgi būtu mazliet izbrīnīta. Kauns atzīt, bet jūtos kā klauns.

Man ir sajūta, it kā es būtu zaudējusi sevi, jo, paskatoties spogulī, vairs neredzu sevi tā kā agrāk. Tagad uz mani skatās tikai uzacis. Ilgi nespēju atzīt sev, ka esmu pieļāvusi dramatisku kļūdu. Naktīs negulēju un domāju, ko nu darīt, jo rezultāts saglabājas vairākus gadus. Ilgu pārdomu rezultātā esmu nolēmusi, ka veikšu lāzerprocedūru, lai no savām uzacīm atbrīvotos (procedūra norit, kā atbrīvojoties no nevēlama tetovējuma). Vienīgi man nav skaidrs, vai uz sejas paliks redzamas defekta pēdas. Zinu tikai to, ka uzacu izņemšana būs ārkārtīgi sāpīga un dārga. Bet – kā saka mans vīrs – par kļūdām ir jāmaksā. 

Tagad man ir ļoti skeptiska attieksme pret lētiem pakalpojumiem. Izlemjot veikt kādu ar izskata uzlabošanu saistītu procedūrai, izvēlos tikai meistarus ar vārdu un cienījamu reputāciju. Tautas paruna «Skopais maksā divreiz» ir zelta patiesība.»

1 komentārs

Elza
Man ir līdzīga pieredze. Tikai es samaksāju dārgi, un kaktu kantoris tas nebija. Pakalpojuma dārgums vai lētums nenosaka, vai iziesi apmierināta ar savu izskatu uz ielas vai nē. Pirmā lielā kļūda ir domāt, ka kosmetoloģei ir tāds pats viedoklis vai izpratne par skaistumu, kā Tev. Otra kļūda ir iet taisīt uzacis bez bildes vai zīmējuma, ko Tu aptuveni vēlies. Trešā kļūda ir iet uz permanento bez caurspīdīgā uzacu transparenta, ko uzsēdina uz deguna (var nopirkt ebay, utt), kur atzīmēti centimetri un milimetri, lai sagatavoto zīmējumu uz sejas novērtētu - ir simetriski uzzīmēts vai ļoti tālu no tā. Nesaprotu, kā vispār bez šī 'tūļa' var kaut ko simetrisku uzzīmēt....Tagad gaidu, kad pāries covid trakums, lai ar šo transparentu aizietu pie kosmetoloģes un paprasītu atpakaļ naudu. Es pieļāvu visas 3 kļūdas. Tagad uzzinu no 'meistares', ka man ir pilnīgi šķība seja, lauzta piere un tamlīdzīgi, kāpēc neizskatās vienādi. Uzacis uztaisītas nevienāda garuma, viena zemāk, otra augstāk.

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+