• Noklausies! MARTA izdod emocionālu dziesmu, iespaidojoties no Ukrainas notikumiem

  Mūzika
  Santa.lv
  Santa.lv
  21. aprīlis, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Marta Grigale
  Foto: Instagram
  Marta Grigale
  «Viss, ko vēlos pateikt, ir ierakstīts šajā dziesmā. Tā ir dziesma, kuru nevarēju neuzrakstīt. Ļoti ceru, ka tā nesīs mierinājumu vēl kādam,» saviem «Instagram» sekotājiem stāsta dziedātāja un radiobalss Marta Grigale.

  «Kad Ukrainā sākās karš, es jutos emocionāli sagrauta. Apzinos, ka mani pārdzīvojumi, vērojot situāciju no malas, nav nekas, salīdzinot ar to, ko cilvēki piedzīvo tur, bet tādas bailes, dusmas, izmisumu, bezspēcības sajūtu es vēl nebiju pieredzējusi. Telefons bija burtiski pielipis pie manas rokas, un es nespēju neko citu, kā nepārtraukti būt «Twitter» un gaidīt jaunākās ziņas. Nevarēju ne ēst, ne normāli gulēt – cēlos pa nakti, lai pārbaudītu, kas notiek, jo neziņa šķita vēl biedējošāka. Un gribu uzsvērt vēlreiz – tas viss uz ukraiņu pārdzīvojumu fona ir nieks, bet tā es jutos.

  Es netiku ar sevi galā.

  Lai kaut uz brīdi sevi atrautu no ziņu lasīšanas, sēdos pie klavierēm, bet tik un tā nevarēju padomāt ne par ko citu. Kādas attiecības? Kādas citas problēmas? Tepat blakus šausmu filma bija kļuvusi par realitāti. Un tā tapa dziesma «Filma, ko negribu redzēt». Filma, ko neviens no mums negrib redzēt. Šī dziesma ir bijusi mans mierinājums, lūgšana un meditācija visu šo laiku.»

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  A post shared by MARTA (@martagrigale)

  Pirms dziesmas pirmatskaņojuma vietnē «YouTube» un «Spotify», MARTA devās uz Valmieru pie savas atbalstītājas, kuru satika pirmo reizi mūžā. Pēc īsa mirkļa, ieklausoties dziesmas vārdos, klausītājās sariesās asaras. 

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  A post shared by MARTA (@martagrigale)

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē