Latgales vēstniecība GORS darbu turpinās ierobežotā apjomā

Kultūra
Santa.lv
Santa.lv
10. novembris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Laima Gūtmane/wikimedia
Līdz ar ārkārtējās situācijas ieviešanu un valdības lemto, Latgales vēstniecība GORS turpina darbu ierobežotā apmērā: apmeklētājiem pieejama Mākslas galerija, Informācijas centrs, kafejnīca ZĪDS.

Kopumā laikā no 9. novembra līdz 6. decembrim pārcelta 19 koncertzālē paredzēto pasākumu norise, iegādātās biļetes ir derīgas šo pasākumu apmeklējumam citā laikā, kas tiks izziņots atsevišķi. Gadījumā, ja pasākums tiek atcelts, nauda par iegādātajām biļetēm tiks atmaksāta. Par izmaiņām pasākumu plānā aicinām apmeklētājus sekot līdzi informācijai GORS mājaslapā.

“Aizvērt durvis apmeklētājiem, tas ir pēdējais, ko vēlamies darīt,” atskatoties uz darbu iepriekšējās ārkārtējās situācijas laikā, secina Latgales vēstniecības GORS vadītāja Diāna Zirniņa. “Ir acīmredzams, ka, liedzot kultūras norises ilgākā laika posmā, tas negatīvi ietekmē cilvēku paradumus apmeklēt pasākumus un ir jāiegulda liels darbs, lai apmeklētāji saprastu, ka iestāde atkal strādā. Tāpēc izmantosim visas šobrīd dotās iespējas un, ievērojot atbilstošos drošības pasākumus, apmeklētājiem būs pieejama novembra sākumā atklātā izstāde, kafejnīca ZĪDS piedāvās ēdienus un dzērienus ņemšanai līdzi, kā arī darbosies Informācijas centrs."

Latgales vēstniecība GORS apmeklētājiem atvērta un ik dienas no plkst. 10.00 līdz 20.00 Mākslas galerijā bez ieejas maksas skatāma Helēnas Svilānes-Kuzminas darbu izstāde Sieviete un mēness, bet GORS Informācijas centrs turpmāk būs atvērts no otrdienas līdz piektdienai no 12.00 līdz 18.00, sestdienās no 12.00 līdz 16.00, svētdienās un pirmdienās turpmāk slēgts.

Tāpat, neaizmirstot par kultūras baudītājiem mājās, GORS šajā laikā turpina piedāvāt arī iespēju attālināti noskatīties/noklausīties koncertzālē notikušos vairāk nekā 30 koncertus un uzvedumus – tie pieejami GORS mājaslapas sadaļā Koncertieraksti. Savukārt tuvākā mēneša nedēļas nogalēs, kā arī 11. un 18. novembrī, iestājoties tumsai, Latgales vēstniecību GORS var iekļaut vakara pastaigu maršrutā – ēka staros un skanēs uz āru.

Arī savā darbā līdz šim Latgales vēstniecība GORS rūpīgi ievērojusi visus drošības pasākumus, t. sk., iegādāti papildu dezinfekcijas līdzekļi, uzstādītas informatīvās zīmes, pielāgotas apmeklētāju plūsmas, sejas maskas sarūpētas kā darbiniekiem, tā arī klientiem, arī novembrī veiktās klientu apkalpošanā un pasākumu nodrošināšanā iesaistīto darbinieku Covid-19 testēšanas rezultāti visiem darbiniekiem bijuši negatīvi.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+